«Акварелі і не тільки…», або виставка Галини Отчич

1109
«Акварелі і не тільки…», або виставка Галини Отчич

Сьогодні, 17 травня 2019 року, о 17:00 в Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття персональної виставки Галини Отчич «Акварелі і не тільки…».

Мистецькі роботи художниці дуже різноманітні за тематикою: природа рідної Львівщини та Закарпаття древня архітектура Львова, класичні біблійні сюжети та ін. Своєю творчістю вона розкриває глибоку віру у щастя і радість земного буття, пошук істини, закоханість у навколишній світ. Галина Отчич наповнена натхненням і творчим неспокоєм. Представлені в експозиції твори – далеко не повний її творчий доробок, який захоплює серця людей, робить їх кращими та духовно багатшими.

Галина Отчич. Гладіолуси
Галина Отчич. Гладіолуси

Художниці притаманна експресивна манера живопису, своєрідна техніка розпису на склі, приємно вражають своєю свіжістю листи акварелей, не залишають байдужим глядача й графічні твори.

Галина Отчич. Різдвяний натюрморт
Галина Отчич. Різдвяний натюрморт

Галина Отчич розпочала свій творчий шлях на Закарпатті. Здобула освіту архітектора у НУ «Львівська політехніка» у 1982 році. Сьогодні – художник-аквареліст, ілюстратор, дизайнер, старший викладач кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства; член Спілки Дизайнерів України, голова «Українського міжнародного акварельного товариства IWS Ukraine».

Галина Отчич. Яблука в траві
Галина Отчич. Яблука в траві

В арсеналі художниці – 6 персональних і понад 30 виставок у Львові, Львівській області, Донецьку, Луганську, Тернополі, а також за кордоном: Албанія, Бангладеж, Румунія, Чеська республіка, Словаччина, Сербія, Польща, Італія, Швейцарія, Малазія, Китай, Гонг-Конг, Болгарія, Фінляндія та ін. Галина Отчич є активним учасником міжнародних та всеукраїнських мистецьких фестивалів, пленерів, лекторіїв та симпозіумів, членом журі  міжнародних виставок та конкурсів, куратором та організатором мистецьких проектів.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.