А в Зеленій Канапі «Майже весна»

341
А в Зеленій Канапі «Майже весна»

У вівторок 14 лютого 2022 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Сергія Декалюка «Майже весна».

На виставці художника зі Збаража відбудеться першопоказ живописних робіт створених протягом цього року. Як розповідає Сергій: «Щоразу, працюючи, я запевняв себе, що люди в моїй країні змінились стали кращими, сильнішими, готовими на все заради перемоги. Твори, що створені протягом періоду, навантаженого важкими подіями об’єднує віра в перемогу. У весну, котра неодмінно настане.

Сергій Декалюк
Сергій Декалюк

“Було би нечесно з мого боку малювати війну, адже перебуваю у відносно спокійному місці і нічого страшнішого крім сирен повітряної тривоги, на щастя, не чув. Поставив собі завдання створювати мінімум одну роботу в тиждень. В основі моєї абстрактної творчості є посилання до людей – бути вільними. На мою думку кожен знає як це зробити – потрібно зректися «себе вчорашнього» і рухатись вперед.

Мої полотна великих форматів, з плавними лініями, яскравими плямами, які написані в експресивній манері на полотні, що не повністю замальоване  і «вільно дихає» служать лише натяком на шлях до звільнення та свободи. Принаймні для мене”, – зазначив художник.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.