8 березня у Львові — „Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER“

351

Нарешті у Львові дізнаються, про що мовчать чоловіки! 8 березня у Першому театрі відбудеться показ stand-up комедії „Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER“.

Понад дві години тонкого гумору, глибокої психології та філософії. Нудно точно не буде! Вам захочеться вловити кожнісіньке слово і приміряти його до своїх стосунків, не зважаючи на те, хто ви — чоловік чи жінка.

Ми — різні і нічого не змінилося з древніх часів: чоловіки — мисливці, жінки — збирачі. І це абсолютно в усьому відображається у нашому житті.  Це головна думка всього виступу. Через найкумедніші приклади показані відмінності між чоловіками і жінками, а також найглибші проблеми, які можуть виникати поміж двома.

Є кілька причин подивитися цю виставу. Перш за все — створити чудовий настрій собі й своїй половинці. Ви впізнаватимете себе, свої манери спілкування. „Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER“це значно крутіше, за прийом навіть у психотерапевта. Адже автор п’єси — американський сімейний психолог, який часто виступав як stand-up комік, Роб Беккер.

Цю постановку грає заслужений артист України Олексій Гнатковський. Саме завдяки цьому актору п’єса йде українською мовою. Ще одна цінність цієї вистави — інтерпретація під наш спосіб життя і мислення. Жодне слово не видаватиметься вам чужим чи не притаманний для нас. Все так, ніби спілкуєтеся з найкращим другом, який чудово знає ваші сімейні стосунки.

Надзвичайно майстерна акторська гра, імпровізації, якісний гумор, легка і невимушена атмосфера — зроблять ваш вечір. Повірте, що після цієї вистави зможете краще розуміти, чому чоловіки і жінки поводяться саме так, як поводяться і зможете знайти переваги такої різниці.

Наталія ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.