5 найдорожчих сортів кави у світі

1815
5 найдорожчих сортів кави у світі

Не по березневому теплого весняного ранку, разом з нашим незмінним партнером Торговою Маркою Кава Старого Львова, дізнаємося про найпопулярніші, нетрадиційні та найдорожчі сорти кави у світі, які пропонують безліч різноманітних смаків.

1. Чорна кава Ivory (Black Ivory)

Black Ivory – це рідкісний сорт кави, який вирощується в Таїланді. Він виробляється з кавових зерен, які спочатку переживають процес ферментації в шлунку слонів. Вартість цього сорту кави може досягати до 600 доларів за фунт.

Black Ivory
Black Ivory

2. Копі Лувак (Kopi Luwak)

Kopi Luwak – це ще один сорт кави, вироблений з екскрементів тварин – малазійських цівет. Вони їдять кавові зерна, а потім вони виділяються у вигляді фекалій. Кава Kopi Luwak має дуже ніжний смак та аромат, тому вона коштує близько $500 за фунт.

Kopi Luwak
Kopi Luwak

3. Панамська Хавіана Гейша

Хавіана Гейша (Hacienda La Esmeralda Geisha) – це сорт кави, що вирощується в Панамі. Вона має неймовірно збалансований смак з нотками фруктів, квітів та спецій. Ціна за фунт може бути до 350 доларів США.

Hacienda La Esmeralda Geisha
Hacienda La Esmeralda Geisha

4. Фінка Есперанса (Finca El Injerto Coffee)

Фінка Есперанса (Finca El Injerto Coffee) – це сорт арабіки, що вирощується в Гватемалі. Вона має дуже яскравий та складний смак з нотками шоколаду, карамелі, фруктів та прянощів. Ціна за фунт може досягати 150 доларів США.

Finca El Injerto Coffee
Finca El Injerto Coffee

5. Ямайська кава Blue Mountain

Блу Маунтін (Blue Mountain) – це сорт кави, що вирощується на висоті більше 7000 футів у горах Ямайки. Вона має вишуканий смак з нотками горіхів та фруктів. Ціна за фунт може досягати 50-60 доларів США.

Blue Mountain
Blue Mountain

Не знаю чи всі прийдуться Вам до смаку, але бажаю принаймні один раз їх спробувати, щоб скласти свою думку і поділитися з нами в недільних кавових історіях.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.