30 років потому: KOLABA і Павло Зібров переспівали хіт «Хрещатик» і зняли кліп, їдучи в кабріолеті по Києву (відео)

217
30 років потому: KOLABA і Павло Зібров переспівали хіт «Хрещатик» і зняли кліп, їдучи в кабріолеті по Києву

Проект KOLABA продовжує давати нове життя українським шлягерам. Услід за недавніми успішними колабораціями з Іво Бобулом («А липи цвітуть») та Оксаною Білозір («Горобина ніч») по-новому зазвучав легендарний хіт Павла Зіброва «Хрещатик». Прем’єра – уже на всіх стрімінгових платформах та в радіоефірах.

Українську столицю народний артист України Павло Зібров оспівав у далекому 1994-му. Створена на слова Юрія Рибчинського композиція одразу полюбилася киянам і досі вважається однією із найкращих пісень про Київ.

Минає три десятиліття – і молодий музичний проект KOLABA у співпраці з Павлом Зібровим дають нове дихання «Хрещатику». Як і в кліпі, знятому у 1994-му, у новому відео співаки колесять українською столицею на кабріолеті.

«Хрещатик» віддзеркалює у собі душу та енергію Києва, де переплітаються минуле і майбутнє, традиції й інновації, – кажуть у проектіKOLABA. – Ця пісня — це глибокий погляд на історію та сучасність міста, який перетинається з неймовірною музикою і потужним текстом, що не втрачають своєї актуальності. Історія «Хрещатика» розповідає про відданість, силу духу та віру в майбутнє.

«Хрещатик» поєднує покоління українців: в одних викликає глибоке почуття ностальгії, а в інших – свіжі враження й емоції. «Новою версією хіта ми хочемо розширити горизонти цього шедевра. Цей трек є символом єднання та гордості для кожного українця та тих, хто любить і цінує багатство культурної спадщини», – додають учасники KOLABA.

— Я стежу за трендами та стараюсь йти в ногу з часом, – каже Павло Зібров. – За гуртом KOLABA стежив, бачив їхні роботи, який апгрейд вони роблять старим пісням та як під їхні треки запалює молодь. Ми довго обговорювали: щоб це було в контексті зі мною та водночас на молодіжній хвилі і дійшли до висновку, що нашу співпрацю потрібно розпочати саме з моєї легендарної пісні «Хрещатик». Її знає вся Україна, а також за кордоном, співають від малого до великого. Співпраця видалась плідною: хлопці швидко зробили новий саунд, зняли оперативно кліп, режисером якого став Андрій Брунов. Сучасний Хрещатик, яскрава картинка, модні звуки – все для того, щоб глядач та слухач зміг відчути, як це по-модному зараз кажуть, «вайб» серця Києва. Щодо подальших планів, ми з KOLABA готуємо ще одну новинку. Але це трохи згодом, буде теж дуже сучасно та танцювально».

«Хрещатик» зазвучав по-новому не лише музично – автори нової версії хіта вирішили запікати у тексті слово «москва». А у відео ще й додали напис «Censored».

Галина ГУЗЬО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.