18 форум видавців у Львові

421
Вісімнадцятий форум видавців у Львові.
Вісімнадцятий форум видавців у Львові.

З 15 по 18 вересня у Львові проходить вісімнадцятий форум видавців. Цього року він зайняв велику частину центральної частини міста. Книговидавці “окупували” алею на проспекті Свободи, все подвір’я палацу Потоцьких та весь палац мистецтв на вулиці Коперника.

Вісімнадцятий форум видавців у Львові.
Вісімнадцятий форум видавців у Львові.

Для когось – це довгоочікувана подія, інші вбачають в форумі можливість придбати новинки книговидавництва з нижчими цінами (хоча на останніх форумах ціни були чисто комерційними), когось приваблює можливість зустрітися з улюбленими авторами та цікавими особистостями, а для когось – це просто модна тусовка де потрібно “засвітитись”.

Вісімнадцятий форум видавців у Львові.
Вісімнадцятий форум видавців у Львові

Основна частина форумі відбувається в палаці мистецтв. Тут розташовані стенди відомих брендів книгоіндустрії, тут найбільше відвідувачів, корі жадібними поглядами поїдають яскраві видання.

Поряд з палацом мистецтв у дворі палацу Потоцьких виникло стихійне книгомісто. Тут можна блукати довгими годинами і знаходити для себе щось новеньке та цікаве. Тут охоче фотографуються з гостями символи Євро-2012. Тут, окрім книг, можна зустріти і аудіозаписи, головоломки, витинанки, та інші цікавинки.

Ще одним продовженням експозиції форуму видавців став проспект Свободи від пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку і майже до Львівської Опери. Тут не потрібно платити 5 гривень щоб оглянути книги. Тут, традиційно, дух демократії, де поряд з червоно-чорним прапором повстанської армії розташовані видавництва з інших держав. Тут молодь, навіть пролітаючи повз, зачепиться оком за яскраву обкладинку і зупиниться щоб щось прочитати, прочитати не з інтернету.

Не знаю скільки пройде часу, і люди будуть вдивлятися в ці фото як на екзотику. Адже з кожним роком, інтернет та різноманітні цифрові гаджети витісняють друковану книжку. Добре це чи зле – не мені вирішувати, але на душі стає трохи сумно. Тому – читаймо! Читаймо друковані книжки, поки вони ще друкуються!

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.