13-ти річний співак Денис Іваник вразив піснею про війну (відео)

555
Денис Іваник
Денис Іваник

У свої 13 років Денис має найбільшу мрію та ціль – донести світу через свою нову пісню «МОЯ УКРАЇНА» інформацію про війну в Україні. Вона про всі страждання, які український народ пережив від російської агресії. Слова та музику артист написав сам.

Денис ділиться, що одного дня він все-таки наважився написати пісню про війну та події, які відбуваються в нашій країні. Спочатку він написав текст, до якого згодом придумав і мелодію.

«Цією піснею я хочу розповісти всьому світу про страждання невинних людей! Що від агресії нашого ворога гине людство! Але, попри це ми далі боремось. Ми переможемо, тому що ми сильні!,- переконаний хлопець.

Першими пісню почули близькі та рідні. Їм дуже сподобалось, особливо коли дізналися, що її хлопець написав сам. У  молодого артиста є дуже велика ціль і водночас мрія, зібрати великий стадіон слухачів і разом з ними заспівати його пісні в унісон.

«Вранці 24 лютого повсюди лунали сирени. Однозначно всі зрозуміли, що почалась війна… Війна – дуже складний час та велике випробовування. І моя зброя в цей час- це творчість. Саме тому я написав пісню для підтримки України та щоб кожен слухач почув правду про нашого ворога!»,- розповідає співак.

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.