додому Околиці Львова 12-річна дівчинка у Трускавці спекла 1000 пасок і встановила рекорд

12-річна дівчинка у Трускавці спекла 1000 пасок і встановила рекорд

725
Паски, які спекла Анастасія Євдоченко
Паски, які спекла Анастасія Євдоченко

У Чистий Четвер у Трускавці зафіксували новий всеукраїнський рекорд. Цього разу 12-річна дівчинка Анастасія Євдоченко виготовила найбільшу кількість пасок самотужки – цілу тисячу.

Як повідомили у пресслужбі Трускавецької міськради, дівчинка сама з Києва, але на час карантину перебуває з батьком на Львівщині. Анастасія Євдоченко відома унікальним виконанням гімну України на стадіоні “Олімпійський”, а цього разу вирішила напекти до Великодня пасок для усіх потребуючих.

Батько Анастасії Олег Євдоченко відразу підтримав ініціативу доньки. До акції долучилися «Хижина СПА» та пекарня «Братрура». Меценати винайняли мікроавтобус та легкові автомобілі, щоб розвезти паски потребуючим.

Допомагають роздавати Великодні паски і соціальні служби Трускавця: міський центр соціальних служб у справах сім`ї, молоді та спорту, територіальний центр соціального обслуговування, відділ у справах сім`ї, молоді та спорту, служба у справах дітей.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський висловив подяку меценатам – юній Анастасії Євдоченко, її батькові Олегові Євдоченкові, директору «Братрури» Іллі Дробчаку, керівництву «Хижини СПА», а також команді Книги рекордів України, котрі подолали такий довгий шлях, щоб зафіксувати новітній трускавецький рекорд.

Підтвердження рекорду Анастасії Євдоченко
Підтвердження рекорду Анастасії Євдоченко

Слід зазначити, що трускавецькі пасочки, які під пильним оком професійних пекарів «Братрури» місила та пекла Настя Євдоченко, помандрують не лише до трускавецьких осель. Святкову Великодню випічку скуштують і вихованці дрогобицьких та бориславських інтернатів, діти з Дрогобицького добровільного товариства дітей-інвалідів «Надія».

Дуже символічно є те, що в складний час карантину люди, які вирішили перебути цей період у Трускавці, своїм прикладом показують, що добро можна і треба робити завжди, в будь-який час, навіть коли в Україні, Європі та світі криза. Фіксація всеукраїнського рекорду саме у Трускавці є свідченням надії на відновлення нормального курортного життя після карантину.

Цим рекордом, який став реальністю завдяки ідеї однієї дівчинки-киянки, добрій душі меценатів та всебічній підтримці Трускавецької міської ради, Трускавець нагадує про себе Україні та світові та вітає з прийдешніми Великодніми святами, світлим празником Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. І вже в пасхальний недільний поранок у кожній українській оселі залунає величне «Христос воскрес – воістину воскрес! Христос воскрес – воскресне Україна!».

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.