Як німецькі війська ввійшли у Львів 9 червня 1941 року, зафіксувала документальна кінохроніка Deutsche Wochenschau.
Головним редактором хроніки, найімовірніше, був Генріх Релленберг, а наратором – Гаррі Гізі, який раніше вів щотижневі огляди кінокомпанії Tobis.
Текст хроніки: “Ось такі вони, радянські дороги. Львів, по місту помітні сліди важких боїв. Баварські гірські піхотинці, які вже брали місто у 1939 році, знову захопили Львів. Українське населення сердечно вітає німецьких вояків як визволителів від кривавого терору большевизму. Єврейські агенти ГПУ, перед самою втечею з міста, замордували незліченну кількість українських націоналістів. Тисячі невинних чоловіків та жінок стали жертвами большевицького терору. Ось тут відбулися жахливі вбивства. На додаток вбивці підпалили жахливі сліди своїх злочинів у тюрмі, яку захопили німецькі військові. Вогонь вже погасили. І ось вони – відкрито численні жахливі злочини. Жертв вбивств викопують для ідентифікації. Чоловіки та жінки, діти та пристарілі, ніхто не уникнув жахливої негуманності. Цих невинних жертв большевицькі вбивці мордували ножами, сокирами, ручними гранатами та пістолетами.”
Після приходу до влади у Німеччині нацистів програми новин набули чітко вираженої нацистської спрямованості. Від 1935 року приватні кінопрограми перебували під контролем заснованого Геббельсом «Deutsches Film-Nachrichtenbüro». У 1939 році нове «Deutsche Film-Nachrichtenbüro» було виділено з «Німецького центру щотижневих новин при міністерстві народної освіти і пропаганди» (Deutsche Wochenschauzentrale beim Reichsministerium für Volksaufklärung und Propaganda). Це означало, що чотири німецькі щотижневі програми розвивалися при прямому втручанні міністерства пропаганди. Від середини червня 1940 програми новин, які готувалися різними кінокомпаніями, були об’єднані під загальною назвою «Die Deutsche Wochenschau» (починаючи від № 512). У листопаді 1940 року виробництво новин було підпорядковане фірмі UFA. До листопада 1943 року «Die Deutsche Wochenschau» виготовлялися у головній будівлі кіностудії UFA (Universum Film AG) у центрі Берліна, потім, коли будівля була серйозно пошкоджена при бомбардуванні, виробництво перемістилося у підвал сусіднього будинку. На початку червня 1944 виробництво перемістили за межі Берліна – у селище Буххорст. З грудня 1944 року (від № 746) журнал виходить раз на два тижні (не всі копії за вказаний період збереглися), останній випуск вийшов 22 березня 1945 (№ 755).
За матеріалами Центру міської історії Центрально-Східної Європи.