Як комунальники руйнують Львів

949
Як Львівводоканал ремонтує Львів

Після останніх зимових днів снігової весни в багатьох місцях нашого міста комунальні комунікації  вимагають поточного чи капітального ремонту. І це не дивно, багато водопровідних, газових чи опалювальних труб служать нам близько століття.

Як Львівводоканал ремонтує Львів

Про один з таких термінових ремонтів, котрий проводив Львівводоканал 2-3 квітня цього на розі вулиць Коперника та Бандери, хочу вам сьогодні розповісти. Можливо тому що все відбувалось під вікнами мого офісу, тому я мав більше можливості спостерігати за цим процесом. З огляду на кількість людей, котрі буди задіяні в цьому процесі,  в мене виникла думка про заміну всіх водних комунікацій  на ділянці від вулиці Коперника до Львівської Політехніки. Як виявилося, стільки шуму через заміну одного крана. Але це й не дивно – один знає де потрібно робити, другий, знає як робити, третій знає що робити, четвертий має чим робити, плюс в кожного з них по два помічника і, що дуже важливо – бригадир, котрий вміє дивитися на цей процес з розумним виглядом! Тому цей процес зайняв аж два дні з залученням близько п’яти одиниць техніки. Дивіться самі.

Хоча, слідкуючи за цим ПРОЦЕСОМ я порадів за наш Львівводоканал – аякже навіть обгородили місце робіт – Європа.  Але наступного дня 4 квітня, я був сильно розчарований тим, що залишилося на місці грандіозної операції. Дорога, після бездарного повернення бруківки на своє місце, була повністю непридатна для їзди чи ходьби. А навколо залишилася купа піску і та ж таки огорожа.

Пройшло вже вісім днів після ремонту, а віз і нині там.  Як ви самі можете переконатися, жодних робіт з облаштування  ділянки дороги не велося.

Як Львівводоканал ремонтує Львів

На календарі уже 13 квітня, змін не видно. Маю підозру що за огорожею так ніхто й не повернеться.  І ділянку дороги вирівнювати теж ніхто не буде.

Як Львівводоканал ремонтує Львів

Кожен з нас стикався з такими “ремонтами”  не один раз. Комунальні служби ремонтують одне і одночасно руйнують інше. А ремонти в під’їздах будинків в історичному центрі силами ЖЕКів  не виправляють, а тільки погіршують ситуацію, адже руйнується наша культурна спадщина коли художню ліпнину  підштукатурюють цементом, а ділянки барельєфів зчищають кельмою.  Напрошується одне банальне запитання: “За десять-двадцять років таких ремонтів яке місто ми залишимо нашим нащадкам?”


Якщо ви плануєте свій екскурсійний тур на Закарпаття, тоді не забудьте додати до нього поїздку в Мукачево в замок паланок – адже такої краси ви ще не бачили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.