У приміщенні Львівської міської ради на площі Ринок відкрився ресторан «Ратуша». Він розташувався у приміщенні колишнього кафе-їдальні, яке свого часу було доступне як для співробітників мерії, так і для пересічних львів’ян.
У новому ресторані є чотири зали загалом приблизно на 200 людей. Вхід у заклад розташований з лівого боку Ратуші.
«Площа ресторану 648,2 кв. м. Договір оренди уклали на 10 років і щомісячно компанія сплачує у міський бюджет 49 тис. грн», – розповідає Інна Свистун.
Найбільший зал розповідає про історію львівської ратуші у світлинах. Більшість світлин відомі шанувальникам львівським шанувальникам, але є й майже невідомі широкому загалу екземпляри.
В оформленні Музичної (або ж “п’єцової” ) зали використані фотографії з архівів музично-меморіального музею співачки світової слави Соломії Крушельницької.
Також родзинкою цієї зали є старий п’єц, який вдалося відновити та реставрувати.
Поряд зі світлинами самої Соломії Крушельницької, на стінах цієї зали експонуються фотографії інших відомих львівських музикантів тих часів – Станіслава Людкевича, Анатолія Кос-Анатольського, Модеста Менцинського та ін.
Найменший та найзатишніший зал ресторану “Ратуша” є водночас і найбільш поважним, адже гордо називається “Зал президентів Львова”.
Тут представлені портрети визначних політичних діячів: імператора Австрійської імперії Франца Йосифа І, президента австрійської Державної ради Францішка Смольки, львівських президентів та бургомістрів Годзіміра Наленч-Малаховського, Вацлава Кобервайна, Юзефа Неймана, Станіслава Цюхцінського, Єдмунда Мохнацького.
Вікнами на північний бік площі Ринок виходить так званий “батярський зал”, або ж зал плакатів. На стінах презентовані копії плакатів 1920-1930-их рр. з колекції Музею етнографії.
Ресторан “Ратуша” також цікавий своїми старольвівськими наїдками та напоями, але тут розповідати немає змісту – краще один раз зайти і спробувати ніж сто разів розповідати. До речі, ціни не “кусаються”.