Напередодні Різдва, 5 січня 2017 року, в приміщенні Львівської копальні кави (площа Ринок, 10) відбудеться відкриття персональної Різдвяної виставки молодої мисткині Роксолани Йолич під назвою “Різдвяна Коляда Янголів”.
В експозиції виставки буде представлено 10 абсолютно нових картин, які досі ще ніде не експонувались. Усі картини виконані у змішаній техніці акриловими та олійними фарбами і в них художниця запрошує поринути у чарівний світ Різдвяного Живопису. Експозиція виставки триватиме до 22 січня 2017 року.
Роксолана Йолич – це молода художниця, яка уже в 2014-2015 роках мала дві персональних виставки у Франції – у Французько-українському інформаційно-культурному центрі (м. Париж). Чимало картин молодої мисткині є у приватних колекціях. Роксолана бере активну участь у різних благодійних проектах: «Добре Серце – Щедрі Руки» (збір коштів для ремонту дитячої кімнати дозвілля та частково лікарняної палати для діток з вадами серця), «Розфарбуй Лікарню» та ін.
У квітні 2016-го відбулась перша персональна благодійна виставка художниці у Львові, де було представлено 15 картин, кошти від продажу яких скерували на ремонт кардіопалати Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ.
У травні 2016-го Роксолана Йолич взяла участь у благодійному аукціоні «А ми тую козацькую славу підіймемо»: кошти від продажу картин художників були передані на реставрацію історичного корабля – чайки «Пресвята Покрова». Того ж місяця художниця доєдналась до міжнародної виставки «Lviv Art Fair» у Львівському палаці мистецтв (експозиція увійшла у десятку світових фестивалів «Art Fair»).
13 жовтня 2016 року відбулась Благодійна виставка-аукціон “Бог біля тебе!” на підтримку Соціально-мистецького проекту Пісні Війни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії звукозапису пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України. Надзавданням цього проекту було зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.
Наталка СТУДНЯ