Прем’єра аудіовистави Останні динозаври (аудіо)

1274
Прем’єра аудіовистави Останні динозаври
Прем’єра аудіовистави Останні динозаври

Львівський театр імені Франца Кафки представляє результат літературного конкурсу одноактних п’єс, який нещодавно проводив культурний портал Експеримент. Перше місце обирали редакція сайту й актори Львівського театру Франца Кафки. Серед десятків талановитих робіт перемогла п’єса Дарини Рубаник “Останні динозаври“.

Щоб подарувати цій історії ще одне – звукове –  життя, портал Експеримент запросив акторів Львівського театру імені Франца Кафки Назарія Боденка та Германа Гошкадора, які втілили образи героїв в аудіовиставі.

Експеримент у співпраці з театром Кафки планує і надалі розвивати аудіоформат деяких розділів сайту, щоб дати можливість усім бажаючим (зокрема людям з порушеннями зору) слухати цікаві наукові статті, художні твори як відомих письменників / письменниць, так і малознаних авторів / авторок.

А зараз пропонуємо вам послухати аудіовиставу Останні динозаври.

Про портал Експеримент

Культурний портал Експеримент – це онлайн-платформа, що пропонує широкий спектр контенту, пов’язаного з культурою та наукою. На сайті ви знайдете новини зі світу культури, мистецтва, науки та інших сфер суспільного життя. Мета порталу – популяризація мистецтва та підтримка українських діячів культури.

Про Львівський театр імені Франца Кафки

Львівський театр імені Франца Кафки був заснований у 2009 році групою студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Спочатку театр мав назву “Жуй” і базувався в Дніпрі. У 2014 році театр переїхав до Львова й отримав свою нинішню назву.

Великий акцент колектив театру робить на нетрадиційному використанні сценічного простору.

Львівський театр імені Франца Кафки – це творча лабораторія, де народжуються нові ідеї, де експериментують з формами та змістом, шукають відповіді на складні питання сьогодення.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.