Флористка та декораторка зі Львова Анна Коляда створює ялинові кульки прикраси у японській техніці “кінусайґа”. Атласна тканина, стрічки та розкішні елементи біжутерії роблять кульки винятково красивими, сповненими новорічно-різдвяним чаром. У світі схожі прикраси стають усе більш популярними та мають високу ціну.
«Ідеї для прикрас черпаю з Інтернету. Деякі вироби змінюю, додаю у дизайн щось своє. На виготовлення однієї кульки потрібно пів години. За день можу зробити кілька кульок, наприклад, набір з трьох-чотирьох речей. Можу і два набори декору зробити, але потрібно піднапрягтися. Прикраси у цій техніці виходять красивими, гламурними. Такими й мають бути ялинкові іграшки, аби створювати на свята хорошу, теплу атмосферу.
Люблю мінімалізм, але японська техніка зачепила мене. Вирішила спробувати. Кульки вийшли дуже ніжні. „Пошити“ таку прикрасу неможливо. Спершу купую кульку з пінопласту. Після цього розмальовую на ній „дольки“, як у мандаринці. Наступний етап — прорізати ножем спеціальні борозни вздовж дольок. Потім легенько засунути туди тканину. У виробі немає клею. Якщо одна частина виробу зіпсулася, її легко можна замінити на іншу» – говорить Анна Коляда у коментарі кореспонденту газети “Високий Замок”
Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ