12 грудня 2024 р. о 16 год. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. І.Франка) відбудеться відкриття виставки «Рідзвяно-Новорічний Вернісаж».
На виставці представлено близько 40 художніх робіт одинадцяти знаних мистців: Петра Головатого, Марти Іваницької, Володимира Дідули, Ярослава Дідули, Тараса Дідули, Любомира Яремчука, Рустама Жураєва, Богдана Хруповича, Лесі Хрупович, Остапа Головатого, Анни Головатої.
Петро Головатий (1907- 1996, Львів) — український живописець; член Спілки художників України з 1945 року. Народився в Чернівцях. Протягом 1935—1940 років навчався в Академії красних мистецтв у Яссах у викладачів Крицулеску, Тоніца, Тротяну, Космовича.
Після здобуття мистецької освіти повернувся до Чернівців, де працював учителем малювання. Під час німецько-радянської війни був заарештований окупаційною владою, а після звільнення переїхав до Львова. Працював учителем креслення та малювання у школах № 34 і 44, Будинку народної творчості. 28 травня 1945 року заарештований радянською владою і 30 листопада 1946 року засуджений. Упродовж 1946—1950 років відбував покарання у виправному таборі у місті Туринську, де працював у художніх майстернях; з 1950 року на засланні у Красноярському краї, де до 1956 року працював в окружному Краєзнавчому музеї селища Тура, а у 1957—1961 роках — у художньому фонді при Красноярському відділенні Спілки художників. Реабілітований 23 травня 1960 року за відсутністю злочинних дій.
Марта Іваницька (1937-2014) – українська художниця декоративно-ужиткового мистецтва і живописець, член Спілки художників України з 1968 року. Народилася у Львові в 1937 р. Закінчила Львівський інститут декоративного і прикладного мистецтва (викладачі : Карло Звіринський, Роман Сельский, Марта Токар). У 1959–1993 роках працювала на Львівському художньо-виробничому комбінаті. Брала участь у всеукраїнських виставках з 1963 року, всесоюзних з 1964 року. У 70-80-их роках, разом з чоловіком Петром Головатим брала участь у оформленні експозицій і створення діорам ряду музеїв: природничий музей, історичний музей на площі Ринок, музей історії релігії і тернопільський історичний музей. 1987р.-спільна персональна виставка з чоловіком Петром Головатим у приміщенні старої Спілки художників на площі Міцкевича. Членкиня відновленого союзу українок з 1989 року, брала активну участь в заходах організації до останнього.
Остап Головатий – народився у липні 1968р. у м. Львові. Закінчив СШ №8 м. Львова та у 1983 р. поступив у ЛУПМ ім. І. Труша на спеціальність Художня обробка металу. Викладачі: Лучинський О., Підкова М.,Хоменко Г.,Костирка С, Ковалька М., Дядюх Й., Лоза Я., Лесюк Ю.,Маркович П., Мисько Р., Кравчук Л. Згодом поступив у ЛДІПДМ на відділ художнього металу. Викладачі: Мороз С., Шоломій В., Романець С., Самотос С., Гурмалюк В., Коропчак С., Шимчук М., Липовий В.
1990 р.- брав участь у першій республіканській виставці художньго металу м.Київ. 1991 р.-викладав курс писанкарства у школі національно-духовного виховання « Червона калина». У 1991 р. займався оформленням фестивалю української культури м. Сопот (Польща) , VI світового дня молоді м.Ченстохова (Польща), I з′їзду УМХ м. Львів.
У 1995 рік- закінчив ЛАМ за спеціальністю декоративно- прикладне мистецтво.
Брав участь у міжнародних ковальських фестивалях: « Гефайстон- 95», « Гефайстон-98» м. Преров, Чехія, «Галицька імпреза -98» м.Львів.
З 2002 р. працює на посаді викладача ЛДКДУМ ім. І. Труша відділ художнього металу. З 2005 р. член Всеукраїнської спілки ковалів. У 2006 р.- співорганізатор ковальського фестивалю «Львівська підкова – 2006».
Анна-Марія Головата – графічна дизайнерка, ілюстраторка. Працює в галузі графічного дизайну, ілюстрації, живопису, графіки та художньої фотографії.
Народилась у Львові в 2006 р. Навчалась у СЗШ №100 м. Львова та ЛУГГ ім. О. Степанів м. Львова. У 2021 році вступила у КЗЛОР ЛКДУМ ім. І. Труша на відділ «Графічного дизайну». З 2015 року є членкинею скаутської організації «Пласт». У 2024 році здобула ступінь «вірлиці», є виховницею у новацькому рої. Працювала у початковій школі «Джерельце» на посаді викладача художної праці протягом 2023-2024 р.
Переможниця міського конкурсу макетів «Куточок Памʼяті Героям Небесної Сотні, загиблим учасникам АТО», 2019 р. та львівського конкурсу «STOP БУЛІНГ», 2019 р. Учасниця конкурсу різдвяно-новорічних листівок (памʼяті Леопольда Левицького) XIII (2023р.) та XIV (2024р.)
Володимир Дідула – народився у січні 1961 р. в с. Сновичі. Закінчив Львівський універистет ім. І.Франка, факультет журналістики. Живописом почав займатися серйозно зі студетських років. Великий вплив на творчість справила дружба з художниками Михайлом Голютяком та Петром Сипняком. Персональні виставки у: Королівському палаці Золочівського замку (2001, 2009), Щолочівській державній податковій інспекції (2004). Учасник колективних виставок у Золочеві, Львівові, Вишкові (Польща), Дрогобицькому краєзнавчому музеї, Львівському палаці мистецтв. Роботи зберігаються у приватних колекціях України, Польщі, НІмеччині, Бельгії, Італії, Канади.
Ярослав Дідула – народився у грудні 1967 р. в с. Сновичі. У 1985 р. закінчив художню школу в м. Золочеві. Згодом навчався в інституті «Львівська політехніка» на факульутері «Архітектура». З 2006 р. – викладач-асисетнт кафедри «Основи дизайну та архітектури» в НУ «Львівська політехніка».
Тарас Дідула – народився в серпні 1964 р. в с. Соснівка. Ще маленьким захоплювався розмальовуванням побілених стін в старій бабусиній хаті. Закінчив дитчячу художню школу та училище прикладного і декоративного мистецтва (відділ художньої обробки дерева). З 1983 року працює художником-реставратором в музеї народної архітектури та побуту у м. Львові. Позатим творчо працює в в акварелі та станковому живописі та з 1987 по 1993 р. заочно навчається в Україснькій академії друкарства на факультеті художнього оформлення книг. Брав участь в пленерах у живпосиних місцях України, Карелії , Кавказу. Був автором пересувних виставок по містах Німеччини та Франції (1999-2003) з галицьким камерним хором Євшан.
Любомир Яремчук – народився в серпні 1962р.в Глинянах. Навчався у Львівському політехнічному інституті на спеціальності «Архітектура». З 1987 р. працював реставратором монументального малярства до 1995р. З цього ж року реставратором в Національному Музеї у Львові. Творчим кумиром художника є кераміст Дмитро Зінтюк з Пістиня і різьбар з Брусторів автор трійць з головами. Твори художника зберігаються в приватних колекція України, Торонто, Філядельфії.
Богдан Хрупович (1927-2013) – уроженець Львова. Навчався в Ленінградській академії мистецтв, паралельно опанував фах музиканта (скрипаль, грав у Львівському симфонічному оркестрі, викладав скрипку, гармонію, інструментовку та ін.)
Попри все не переставав малювати, був у безперервному творчому процесі. Як наслідок – кілька персональних виставок. Здебільшого в роботі використовував олійні фарби, був чудовим графіком (лінорит, дереворит, суха голка…)
Створив за життя величезну серію пейзажних робіт з видами Львова та різних куточків України – був закоханий в природу Карпат. Відомий також як неперевершений портретист – створював і портрети видатних людей (зокрема був особисто знайомий з Людкевичем, малював його графічні та олійні портрети). Роботи майстра зберігаються в приватних колекціях.
Леся Хрупович – народилася у Льввоі в докторсько-мистецькій родинію Опанувала фах лікаря, проте знайшла себе в малюванні. В роботі використовує здебільшого пастель, також олійні акрилові фарби. В пейзажних роботах намагається передати романтичну красу рідного краю, створює портретні композиції. У 2017 р. відбулася персональна виставка «Наодинці з літом». Барала участь у виставкових арт-проєктах, останні «Різдво у Фацетці» (2023) иа Великодня виставка в арт-кафе Фацетка (2024). Роботи зберігаються в приватних колекціях.
Рустам Жураєв – лікар, працює в галузі медичної генетики. Скульптурою зайнявся з 2022 року під керівництвом скульптора Ярослава Мотики. Працює з каменем, автом понад 60 праць. Представлена скульптурна композиція «Різдво» зроблена з Теребовлянського пісковика як серія «Різдво 2024-2025».