Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на презентацію книги Володимира Швеця «Михайло Грушевський і Львівський університет”

600
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові на вул. Івана Франка, 154

В середу, 6 листопада2019 року,  о 16.00 Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові (вул. І.Франка, 154) запрошуємо усіх охочих на презентацію книги Володимира Швеця «Михайло Грушевський і Львівський університет: суспільно-іконографічний нарис» .

У виданні подано інформацію про постаті з оточення Михайла Грушевського в період його діяльності у Львівському університеті. З’ясовано, що цей період належить до найбільш плідного часу його творчості. Опу бліковані уперше листівки та оригінали біографічних документів висвітлюють важливі факти з життя людей, які оточували Михайла Грушевського у приватному житті після одруження з Марією Вояковською.

У коментарях проаналізовано взаємовідносини в контексті прямих чи опосередкованих взаємозв’язків з Михайлом Грушевським як ученим і державотворцем. До книги уперше увійшли опублікований епістолярний матеріал і документи, пов’язані з життям цих людей. Більшість артефактів стосуються родини Левицьких і Балько.

Володимир Швець «Михайло Грушевський і Львівський університет: суспільно-іконографічний нарис»
Володимир Швець «Михайло Грушевський і Львівський університет: суспільно-іконографічний нарис»

Про автора:
Швець Володимир Євгенович – економіст, кандидат економічних наук, професор кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка
Народився у Львові, навчався на економічному факультеті Львівського університету імені Івана Франка , який закінчив у 1989 році.

Автор більше 200 наукових і навчально-методичних праць, зокрема, уперше підготовленого Каталогу українських грошей від 1917р. (Львів, 1997; Львів, 2000), Розвиток обліку в Галичині (2001, у співавторстві). У 2001, Історія грошей і банківництва в Україні» (Львів, 2003; Київ, 2004; зі співавт.) Судово-бухгалтерська експертиза (Львів, 2005); Основи бухгалтерського обліку та судово-бухгалтерської експертизи (Львів, 2005; Київ, 2008); Розвиток обліково-аналітичних систем суб’єктів господарської діяльності в Україні. (Львів, 2010).

Приймав участь в підготовці енциклопедії Історія Львівського університету, член музейної ради з формування експозиції історії Львівського університету. Член редакційної колегії науково-популярного часопису Львівські нумізматичні записки (від 2004).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.