У 2019-му році Дарія Альошкіна презентували свої роботи в Парижі. Тоді представники Michelangelo Foundation for Creativity and Craftsmanship помітили мисткиню та зацікавилися її творчістю і взяли інтерв’ю. А днями витинанкарку внесли у Homo Faber Guide, повідомляє Galnet.fm.
“Це надзвичайно важлива подія для мене і моєї творчості. Мене додали як мисткиню ручної роботи – паперового мистецтва витинанки. Свого часу я закінчила Львівську академію мистецтв і здобула фах скульптора. У нас не можна здобути освіту майстра чи майстрині витинанок. У мистецтві витинанки офіційно я ніде не працюю, не є членом спілки, не маю нагород чи відзнак в Україні. Ця перемога дає мені впевненість. Те, що мене включили до цього гіду, додає мені впевненості, що я не просто так цим займаюся.” – Розповіла Galnet Дарія Альошкіна.
Вона також зазначила, що у гіді додають посилання на соцмережі та інші контакти майстрів, що полегшує комунікацію.
“Вони рекомендують звертатися до нас, замовляти у нас роботи, майстер-класи. Для митця та художника дуже важливо отримати такі рекомендації”, – додає Дарія Альошкіна.
Зазначимо, на платформі є інформація про 12 українських митців: з Косова, Івано-Франківська, Києва, Львова, Полтави, Харкова, Ужгорода та Ірпеня.
Відвідати платформу можна за посиланням ТУТ.
Додамо, The Michelangelo Foundation for Creativity and Craftsmanship – це міжнародна некомерційна організація, метою якої є перевідкрити здатність ручної роботи та підтримати тих, хто це робить найкраще: виняткові сучасні європейські майстри-ремісники, які використовують давні традиції, навички та знання для створення прекрасних об’єктів, що мають тривалу цінність. Фонд назвали на честь італійського скульптора, художника та архітектора Мікеланджело.
Homo Faber Guide – онлайн-платформа, яка дозволяє користувачам шукати ремісників, відкривати для себе їхні шедеври, налагоджувати потрібні контакти, досліджувати музеї, відвідувати галереї та магазини, де продаються унікальні предмети.
Олександра КВОЧКА