Львівська філармонія запрошує на унікальні коцерти з 8 по 10 квітня

511
Львівська національна філармонія ім. М. Скорика
Львівська національна філармонія ім. М. Скорика

Музичне життя у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика активно триває: солісти та колективи організовують та долучаються до найрізноманітніших культурних ініціатив у різних куточках Львова та області.

Це онлайн-трансляції, які переглянути може кожен охочий у будь-якому куточку світу, події для дітей, концерти просто неба, концерти для вимушених переселенців, а також – виступи за кордоном.

У вікенд 8-10 березня Львівська філармонія також підготувала події на будь-який смак.

У п’ятницю, 8 квітня, о 14:00 на Залізничному вокзалі виступить духова капела Академічного симфонічного оркестру. У програмі звучатимуть марші та українська музика.

Головний залізничний вокзал Львова на початку 1960-х років
Головний залізничний вокзал Львова на початку 1960-х років

8 квітня о 18:00 також відбудеться онлайн-концерт «Українська Елегія. СУМ» із циклу подій «Музи не мовчать».

Тиха молитва за Україну! Під орудою Володимира Сивохіпа звучатимуть твори українських композиторів: Ганни Гаврилець, Миколи Лисенка, Євгена Станковича, Якова Степового, Мирослава Скорика, Юрія Ланюка, Володимира Пасічника, Богдана Сегіна та Богдани Фроляк.

Виконають їх відомі солісти: Софія Соловій (сопрано), Оксана Литвиненко (віолончель), Микола Гав’юк (скрипка), Степан Сивохіп (гобой), та один із найстаріших українських музичних колективів – Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

Трансляцію можна буде переглянути за посиланням: https://youtu.be/ybDMyvt3pjU

Також відбудуться концерти для найменших, організовані спільно з Центром музичного розвитку “Tempo”. 9 квітня о 15:00 у Центрі Довженка духова капела Академічного симфонічного оркестру під батутою Сергія Хоровця презентує програму «А хто в розтрубі живе?»

Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка. Фото Мар’яни Іванишин.
Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка. Фото Мар’яни Іванишин.

У неділю, 10 квітня, о 15:00 у Народному домі смт. Брюховичі філармонія запрошує маленьких слухачів на «Карнавал тварин». “Карнавал тварин” – один з найпопулярніших творів Каміля Сен-Сенса. «Велика зоологічна фантазія», яку композитор написав як жарт, сюрприз для друзів, стала найулюбленішим твором дітей та дорослих. Тваринки “оживуть” завдяки Академічному симфонічному оркестру Львівської національної філармонії під орудою Сергія Хоровця.

Занурить у чарівний світ усіх незмінний ведучий сімейних концертів – Олег Пригода.

У цей же час (10 квітня о 15:00) у Храмі священномученика Климентія Шептицького (вул. Кривоноса 1) відбудеться другий «Культурний шпацер». На гостей очікує екскурсія храмом, концерт класичної музики у виконанні струнного квартету “Фенікс” Львівської національної філармонії, а потім – прогулянка-екскурсія парком Високий замок, Меморіалом Небесної Сотні і парком пам’яті Героїв з Олександрою Сладковою, керівницею управління екології ЛМР.

Храм священномученика Климентія Шептицького (колишній костел св. Казимира)
Храм священномученика Климентія Шептицького (колишній костел св. Казимира)

Завершить культурну програму тижня (10 квітня) подія о 18:00 на Сихові. У Церкві Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (майдан святого Івана Павла ІІ Папи Римського, 1) у виконанні струнного октету Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» прозвучить твір австрійського композитора Йозефа Гайдна «Сім останніх слів Ісуса на хресті».

Подія приурочена 290-ій річниці від дня хрещення Франца Йозефа Гайдна (1732–1809). Свій твір Гайдн написав саме для виконання під час Великого Посту.

Слідкуйте за наступними філармонійними подіями у розділі «Афіша»: https://philharmonia.lviv.ua/events/

Наталя МЕНДЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.