Ігор Біликівський. “Good bye Lviv”

879
Ігор Біликівський. "Good bye Lviv"

Цими днями в кав’ярні “Мазурек” (вул. Валер’яна Поліщука, 83) експонується виставка Ігоря Біликівського “Good bye Lviv”.

В наш непростий пандемічний час кав’ярні стають, як зрештою і сто років тому, центрами культурно-мистецького життя. А якщо говорити про “Мазурек” – то він від свого народження завжди був таким місцем.

Ось і зараз тут експонується виставка відомого львівського митця Ігоря Біликівського під неоднозначною назвою “Good bye Lviv”. Нею художник хоче привернути увагу до того Львова, що зникає і якому ми всі говоримо good bye.

Ігор Біликівський
Ігор Біликівський

“Назвав я виставку так, тому що я львів’янин і дуже люблю своє місто. І окрім цього зараз я виставив таку ніби нову для себе техніку акварелі. Роботи мають відношення до Львова, але це не фотографічно відтворені роботи, а більш асоціативні – мої враження, як ці місця вплинули на мене, як залишилися у пам’яті”, – розповідає митець.

Роботи, представлені на виставці, викликають емоції, часто навіть обурення, заставляють глядача звернути увагу на місто свого дитинства, місто свого життя і задуматися про те, що буде далі і який Львів побачать наші діти і внуки.

З виставки Ігоря Біликівського "Good bye Lviv"
З виставки Ігоря Біликівського “Good bye Lviv”

“Виставка складається з робіт, які я створив раніше та останнім часом. А до Львова воно відноситься в тій мірі, що я зараз пригадую своє дитинство і щораз більше згадую ці вулички, своїх товаришів, котрі поступово зникають як і ті будиночки”, – каже художник про свою виставку.

Експозицію виставки складають роботи різних технік і стилів. Є тут і графіка, і акварелі і акрилові роботи. Поряд з міськими пейзажами можна побачити портрети відомих львів’ян і фантасмагоричні замальовки старого Львова.

З виставки Ігоря Біликівського "Good bye Lviv"
З виставки Ігоря Біликівського “Good bye Lviv”

“Мазурек” дуже підходить до моєї виставки, бо це якраз одне з таких незайманих місць у Львові, де є ще старі дерева, які не зрізають”, – зазначає Ігор Біликівський.

Я ніколи не думав що в “Мазуреку” можна розмістити стільки робіт в одному виставковому проекті.  Більше того, таких сильних і різнопланових. Тому, поки ще можна кудись виходити з хати, цю виставку вартує відвідати.  І зробити це можна до   20 листопада 2021 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.