10 найпопулярніших публікацій 2015 року

1195
10 найпопулярніших публікацій 2015 року

Неспішно і метушливо, чинно і грайливо відійшов в історію 2015 рік. Рік, який комусь приніс радість, а комусь сум, комусь втілення мрій, а комусь великі розчарування. І для нашого ресурсу минулий рік приніс багато змін, багато втрат і багато відкриттів. Хтось від нас пішов, а хтось так  і не зміг приєднатися, за кимось ми сумуємо, а хтось був справжнім баластом. Але, хочеться вірити, що наша команда змогла скластися і завоювати та, що головніше, втримати Вашу увагу, шановні наші читачі.

Цілий рік ми стежили за Вашими смаками та уподобаннями, злітали вгору з вдалими публікаціями та стрімко падали вниз з провальними матеріалами.  Ми розповідали Вам цікаві історії і вчилися розуміти Ваші натяки та дружити з Вами в соціальних мережах.

І сьогодні, підводячи підсумки 2015 року, хочемо подітися з Вами десятьма нашими найуспішнішими публікаціями, які назбирали найбільшу кількість Ваших переглядів.

Отже, 10 наших найпопулярніших публікацій  за 2015 рік.

1. Львівські лупанарії та будинки розпусти, або де розважалися наші дідусі

Лупанарії чи будинки розпусти, або як розважалися наші дідусіПерше місце, цілком очікувано, до речі, зайняла стаття про інтимне життя львів’ян кінця ХІХ та початку ХХ століття. Ця стаття зібрала майже 27000 переглядів, більше 2500 поширень та більше 8200 лайків в соціальних мережах .

2. 15 прогулянок передвоєнним Львовом

15 прогулянок передвоєнним ЛьвовомСтатя розповідає про “дефіляди” центральними проспектами міста, які так добре знайомі кожному львів’янину, що “принесла” у побут мешканців австрійська влада… Ця стаття зібрала майже 22500 переглядів, більше 5700 поширень та більше 8200 лайків в соціальних мережах .

3. Львів, якого не повернеш. Басейн на Замарстинові

Львів якого не повернеш. Басейн на ЗамарстиновіТема води є наболілою для кожного справжнього львів’янина … Чи то від розташування міста на головному вододілі Європи, чи від того, що львівську Полтву сховали під землю, але з водою місту Лева не щастить здавна …

Міжвоєнна доба у II Посполитій, зокрема у Львові, ” вибухнула ” низкою соціальних проектів та інвестицій – здебільшого у транспорті та будівництві … Саме у цей час, 1928 – 1935 рр., на Замарстинові, в районі нинішньої вулиці Інструментальна, будується комплекс відпочинку і спорту з відкритими басейнами.

Стаття про басейн на Замарстинові зібрала майже 19000 переглядів, більше 2400 поширень та більше 8200 лайків в соціальних мережах .

4. Вокзал, про існування якого майже не знають навіть львів’яни

Вокзал, про існування якого майже не знають навіть львів’яниСьогодні мало кого можна здивувати виглядом Приміського вокзалу у Львові: непримітна будівля, перони з дашком, прибувають та відправляються приміські електропоїзди. Хіба що на першій колії розташували музей під відкритим небом з маневровим паротягом радянської доби та різними вагонами родом з початку ХХ ст.

Про те мало кому відомо, що в другій половині ХІХ ст. на місці теперішнього Приміського вокзалу знаходився красень-гігант Чернівецький вокзал.

Публікація про неіснуючий нині Чернівецький вокзал зібрала трохи більше 18000 переглядів, більше 3800 поширень та більше 8100 лайків в соціальних мережах .

5. Як знайомились наші дідусі або шлюбні оголошення львів’ян початку ХХ століття

Як знайомились наші дідусі або шлюбні оголошення львів’ян початку ХХ століттяКажуть все змінюється — часи, мода, смаки та погляди. Одне за одним змінюються покоління, привносячи у кожен період історії щось своє.  Проте є речі, які залишаються незмінними, незалежно від століття — бажання знайти свою половинку та створити сім’ю.

А як знайомилися на початку ХХ ст.? Звісно через родину та друзів, а ще проводилися вечорниці з танцями. Або ж можна було…подати оголошення до газети.

Про те як знайомилися наші бабусі та дідусі хотіло дізнатися майже 11500 наших читачів, більше 2700 з них поділилися публікацією з ближніми і більше 8000 поставили лайк.

6. Львів, якого не повернеш. Як Полтва підземною стала

Львів, якого не повернеш. Як Полтва підземною сталаЛьвівська річка Полтва з численними притоками вільно протікала нинішніми вулицями міста до середини XIX ст. Однак більшість стічних вод в межах міста випускалися до річки, яка з часом перетворилася на відкритий каналізаційний колектор…

Долею підземної Полтви переймалося трохи більше 9000 наших читачів, більше 1600 з них поділилися публікацією з ближніми і більше 7000 поставили лайк.

7. Загадкові таблиці на вулицях Львова

Загадкові таблиці на вулицях ЛьвоваВже більше століття на вулицях Львова можна побачити загадкові таблиці. Вони бувають червоного кольору, бувають синього, а бувають…. зрештою не буду переказувати Вам зміст статті, прочитайте її самі, як це вже зробило трохи більше 8000 наших читачів, більше 1300 з них поділилися публікацією з ближніми і більше 6000 поставили лайк.

8. Львів, якого не повернеш. Коли дерева були зеленими

Коли дерева були зеленими, або Львів, якого вже немає

«Колись і трава була зеленіша» – так жартівливо висловлюються, коли заходить розмова про минуле, і як в ньому жилося краще. Проте, переглядаючи старі фотографії Львова, а особливо кольорові світлини кінця радянської епохи, складається враження, що тоді місто було зеленішим. І справді, кілька парків, сквериків та просто чудових клумб наше місто втратило назавжди.

“Зелений” Львів припав до вподоби майже 7000 наших читачів, більше 3300 з них порекомендували статтю друзям  а поставили лайк близько 6000 відвідувачів.

9. Портовий Львів, який так і залишився проектом

Портовий Львів, який так і залишився проектом

Час-від-часу, нам трапляються фантастичні картинки, на яких через проспект Свободи тече Полтва, над нею простягаються мости, на фоні Оперний театр, а річкою пропливають човники. Та мало-кому відомо, що на межі XIX-XX століть Львів мав усі шанси отримати потужні водні артерії і стати портовим містом, навіть з двома портами.

Про портові перспективи Львова дізнавалося більше 6500 читачів, з яких близько 1000 визнали статтю такою, якою варто поділитися і більше 3000 поставили “лайк”.

10. Десять прекрасних під’їздів, які “живуть” у львівських будинках

Десять прекрасних під’їздів, які “живуть” у львівських будинках

І завершує десятку найуспішніших публікацій 2015 року стаття про таємниці львівських будинків. Про це прочитало більше 6000 наших читачів, більше 4000 поставили “лайк” і поділилося майже 2000 поціновувачів архітектури.

Ось так виглядає десятка найпопулярніших статей на сайті “Фотографії старого Львова” за 2015 рік. Ну а ми вже розпочали писати наші найкращі статі у новому 2016 році і щиро віримо що вони Вам сподобаються.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.