додому Події міста Абсолютно безкоштовна мандрівка унікальним паровозом околицями міста

Абсолютно безкоштовна мандрівка унікальним паровозом околицями міста

4120
Абсолютно безкоштовна мандрівка унікальним паровозом околицями міста

19 та 20, 26 та 27 грудня, а з 2 і до 14 січня – щоденно о 13.30 з першого перону головного вокзалу станції Львів вирушатиме у неймовірну подорож паровоз Л-3535, який курсуватиме за маршрутом Львів-Брюховичі-Львів.

Святковий потяг вирушатиме зі Львова о 13:30 год. та прибуватиме у Брюховичі о 13:50 год.  В зворотню дорогу відправлятиметься о 14:25 год. та прибуватиме до Львова о 14:45 год. Таким чином, тривалість святкової подорожі становитиме 1 год. 15 хвилин. Під час поїздки у вагонах, які святково прикрасили учні Львівської дитячої залізниці,  пасажирів очікують різдвяна атмосфера та прекрасні краєвиди, а на станції Брюховичі юні залізничники організують невеличке театралізоване дійство.

Перша мандрівка ретро-потягом уже відбулася вчора і викликала потужний ажіотаж серед охочих до цікавих подорожей.  Як раніше повідомляли у прес-службі Львівської залізниці проїзд був абсолютно безкоштовним. Попри велику кількість пасажирів у кожному вагоні, атмосфера серед пасажирів була святковою та винятково доброзичливою. Татусі і мамусі зі своїми чадами захоплено розглядали пейзажі за вікном та жваво обговорювали побачене.

Але апофеозом мандрівки стала зупинка на станції “Брюховичі”. Тут добрих півгодини тривала фотосесія біля паровоза. І не дивно, адже маленьким да великим дослідникам випала унікальна нагода потрапити в кабіну машиніста ретро-потяга, зробити селфі та фото у всіх можливих місцях цієї машини з минулого.

Зворотня дорога до Львова була сповнена враженнями та емоціями. Хтось захоплено переглядав фото і одразу публікував їх в соціальних мережах, хтось обговорював технічні характеристики потяга, а якась частина пасажирів спробувала колядувати. І хоча на коляду ще трохи рано, але на час приїзду до Львова уже колядували усі вагони.

Це був тільки перший день мандрівки потяга Л-3535 за маршрутом Львів-Брюховичі-Львів і у всіх охочих є ще чудова нагода потрапити в минуле і здійснити мандрівку на паровозі наших дідусів.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

  1. Як можна назвати цей жах “Святкова подорож”?
    До паровоза причіпляють 4 звичайні вагони приміської електрички і запускають туди неймовірну кількість людей. Місць для всіх звичайно не вистачає. Всі проходи зайняті. Купа дітей, які плачуть від духоти. Вікна не миті з минулого століття, тому милуватись навколишніми красотами не можливо. Але навіть, якщо вдалось присісти, навколо стільки людей, що вікон і не видно. Тобто товчешся півгодини, як у старі “добрі” часи. На станції у Брюховичах, яка не відрізняється великою площею, весь той люд виходить і намагається побачити вертеп, який показують діти у залі. А попереду ще дорога назад у тих самих жахливих умовах.
    Нікому не рекомендую, особливо у вихідні дні.
    Краще б білет зробили дорожчим, ніж 10 грн., але покращили умови і зменшили кількість людей на 1 раз.
    Дуже сумнівна розвага, особливо для дітей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.