додому А що у сусідів? Yagoda та Alex Piano презентують пісню «Люби» – чуттєву колаборацію до Дня...

Yagoda та Alex Piano презентують пісню «Люби» – чуттєву колаборацію до Дня закоханих (відео)

69
Yagoda та Alex Piano презентують пісню «Люби»
Yagoda та Alex Piano презентують пісню «Люби»

Напередодні Дня закоханих співачка Yagoda та піаніст-інструменталіст Alex Pian об’єдналися у ніжній музичній колаборації – пісні «Люби» про взаємне тяжіння, довіру та віру в кохання, яке обирають серцем.

Премʼєра пісні «Люби» наживо відбудеться у прямому ефірі 14 лютого з львівського РАЦС, де будуть вінчатися закохані пари.

Це історія про  близькість двох людей, про тепло, яке виникає між ними, і про відчуття «ти – моє завтра».

Композиція побудована на живому фортепіанному звучанні, емоційних музичних хуках та чуттєвому вокалі Yagoda.

Коментар Yagoda: «Я давно мріяла про колаборацію з музикантом-інструменталістом. Одного разу в Instagram натрапила на сторінку Алекса – і одразу написала. Вже за кілька днів ми писали трек. Все відбулося дуже легко й органічно, ніби ця музика давно чекала на нас».

Спільний трек Yagoda та Alex Pian – це музика, під яку хочеться зізнаватися в коханні, слухати її разом або наодинці пізно ввечері й вірити, що десь поруч є людина, яка так само вірить у взаємне почуття.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.