В будівлі львівської прокуратури, яка була понад 100 років закрита, відбулась перша екскурсія

767
Торгово-промислова Палата
Торгово-промислова Палата

Кам’яницю львівської прокуратури, доступ в яку понад 100 років був обмеженим, в п’ятницю, 22 листопада 2019 року, відвідали з екскурсією студенти юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Їм показали малу та велику актові зали, хол з різнобарвними мозаїками та вітражами, коридор із дерев’яним оздобленням, а також екстер’єр.

Про це повідомила обласна прокуратура.

Рішення про відкриття приміщення для екскурсій прийняла прокурор Львівської області Ірина Діденко. Незабаром потрапити на таку екскурсію зможуть як львів’яни, так і гості міста. Наразі ж, в межах реалізації проекту, прокурор Львівської області та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

Будинок Торгово-промислової палати у Львові (нині тут розміщено Прокуратуру Львівської області)
Будинок Торгово-промислової палати у Львові (нині тут розміщено Прокуратуру Львівської області)

Довідка.

Апарат прокуратури Львівської області розташований і працює в приміщенні, яке є архітектурною пам’яткою м. Львова. Будівля, зведена ще на початку XX століття, привертає увагу своїм неповторним фасадом, а у середині зачаровує орнаментованими мозаїками, різнобарвними вітражами та дерев’яним оздобленням.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.