В будівлі львівської прокуратури, яка була понад 100 років закрита, відбулась перша екскурсія

0
335
Торгово-промислова Палата

Кам’яницю львівської прокуратури, доступ в яку понад 100 років був обмеженим, в п’ятницю, 22 листопада 2019 року, відвідали з екскурсією студенти юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Їм показали малу та велику актові зали, хол з різнобарвними мозаїками та вітражами, коридор із дерев’яним оздобленням, а також екстер’єр.

Про це повідомила обласна прокуратура.

Рішення про відкриття приміщення для екскурсій прийняла прокурор Львівської області Ірина Діденко. Незабаром потрапити на таку екскурсію зможуть як львів’яни, так і гості міста. Наразі ж, в межах реалізації проекту, прокурор Львівської області та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

Будинок Торгово-промислової палати у Львові (нині тут розміщено Прокуратуру Львівської області)
Будинок Торгово-промислової палати у Львові (нині тут розміщено Прокуратуру Львівської області)

Довідка.

Апарат прокуратури Львівської області розташований і працює в приміщенні, яке є архітектурною пам’яткою м. Львова. Будівля, зведена ще на початку XX століття, привертає увагу своїм неповторним фасадом, а у середині зачаровує орнаментованими мозаїками, різнобарвними вітражами та дерев’яним оздобленням.

Наталка РАДИКОВА

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.