Триб’ют Мирославу Скорику на завершення філармонійного сезону

346
Триб’ют Мирославу Скорику на завершення філармонійного сезону

В суботу, 13 липня 2024 року, о 18:00, на день народження видатного композитора, патрона Львівської національної філармонії Мирослава Скорика, відбудеться концерт його пам’яті. Традиційно цей день є закриттям філармонійного сезону.

Попри злочинні дії країни-агресора, 121-й сезон став доленосним для Львівської національної філармонії. Попри обстріли та блекаути щотижня філармонія запрошувала слухачів до своєї зали, а артисти та колективи філармонії дарували ще більше емоцій, таланту, надії, ще більше знайомили слухачів усього світу з українською музикою. За кожен виступ, що відбувся, музиканти дякують Збройним Силам України.

На завершення насиченого філармонійного року Академічний симфонічний оркестр підготував грандіозну програму з творів Мирослава Скорика, Богдани Фроляк та Моріса Равеля. Твори об’єднані мінливою та фантазійною ідеєю танцю, руху до світла та щирим ліризмом визнаної десятиліттями музики. Також вперше в Україні прозвучить Концерт для гобоя та симфонічного оркестру Богдани Фроляк. Твір був написаний у 2022 році на замовлення українського гобоїста, соліста та концертмейстера Вашингтонської національної опери Ігоря Лещишина.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.