Зустріч з Гентошем уже сьогодні на Ринку

0
63
Іван Гентош
Іван Гентош

Вже сьогодні, 10 травня 2018 року, о 17.30 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться творча зустріч з Іваном Гентошем – поетом та пародистом, членом національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Іван Михайлович Гентош – народився в 1957 в найменшому місті України – Угнів, що на Львівщині. Живе і працює у Львові. Захоплюється літературою і поезією ще зі шкільних років. В багатьох виданнях неодноразово публікував вірші і пародії («Літературний Львів», «Дзвін», «Український шлях», «Гуманістичний вісник», «Нова неділя» та інші). Останнім часом пише переважно в жанрі пародії.

Постер творчої зустрічі з Іваном Гентошем "Палітра долі"
Постер творчої зустрічі з Іваном Гентошем “Палітра долі”

В 2010 році вийшла в світ перша збірка пародій «Перли поперли», в 2011 році видана друга збірка «Чавунні канделябри». В серпні 2012 року презентовано третю збірку пародій «200 пострілів на ПМ». Всі збірки видані у видавництві «Каменяр». У 2014 у видавництві Сполом, Львів, вийшла збірка «Тривожні дзвони» з переважно патріотичними віршами. Ще одну У 2015 в київському видавництві «Український пріоритет» вийшла друком збірка лірики «Понад усе!».

Володар «Срібного ґудзика» конкурсу українських гумористичних мініатюр село Семенівка Миколаївської області(2013), лауреат літературної премії імені Леся Мартовича у номінації «Літературна пародія» (2014). Активний дописувач на літературних сайтах «Поетичні Майстерні», «Натхнення», «Культреванш».

 

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.