«Золоторогий Олень» збирає малечу на прем’єру

0
95
«Золоторогий Олень» збирає малечу на прем’єру

Сьогодні, 12 травня 2017 року,  о 16.00 у Львівському академічному обласному театрі ляльок (площа Данила Галицького, 1) відбудеться прем’єра вистави «Золоторогий Олень» за поемою Дмитра Павличка. Вистава адресована дітям від 8 років.

Маленькі глядачі під час перегляду вистави мандруватимуть у казці світом кохання і боротьби разом із чистим і прекрасним золоторогим Оленем, незвичні роги якого стануть його ж прокляттям.

Дітлахи подружаться з хлопчиком Васильком, який вміє душею грати на сопілці. Віддана дружба маленького, але сміливого гуцула, врятує красеня Оленя від злого Короля, з дрібною душею і сильним військом, що хоче заполонити всю землю.

Сцена з вистави «Золоторогий Олень»
Сцена з вистави «Золоторогий Олень»

Живописне панно вистави зіткане режисером С.Брижанем із образів, символів та поезії, кохання і боротьби. Вистава сповнена світлого оптимізму, вирішена в дусі фольклорної традиції, перемоги добра над злом.

Художник (І. Кульчицька) створила справжній гуцульський колорит, за допомоги тканого килиму гір і водоспадів. Неймовірна та атмосферна музика краси і потворності написана композитором О. Панчишиним, супроводжуватиме наших хоробрих героїв протягом всієї вистави.

Вистава «Золоторогий олень» навчить дитину розуміти художні, образні речі, допоможе познайомити дитину із фольклорним образом Карпат, розповість про красу, дружбу, любов, багатство душі і вартість золота.

Прем’єрні покази відбудуться в п’ятницю 12 травня о 16.00, в суботу 13 травня о 16.00 та в неділю14 травня – 12.00, 14.00, 16.00.

Наталка СТУДНЯ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.