“Золота любов, або смішна трагедія львівського алхіміка»

0
346

Цими днями 15, 16 та 17 липня 2016 року, у рамках фестивалю «Ніч у Львові» Таємна аптека, що знаходиться в приміщені аптеки “D.S.” у Львові на площі Соборній, 1, запропонувала глядачам прем’єру ексклюзивної шоу-вистави “Золота любов, або смішна трагедія львівського алхіміка».

Сюжет постановки – це історія відомого львівського науковця Збігнєва Дуніковського, яка сколихнула Львів у 30-тих роках ХХ століття. Пех, розпач, любов, надія, ідея, привид батька, аномальні явища, пігулки для щастя і справжній аптекарський «напій» – ось що чекає на глядача під час цього дійства. Дійство відбувається у жанрі шоу-вистави з елементами романтики, магії та шарму Таємної аптеки.

Герої вистави будуть створювати ілюзію і шукати свою реальність. Історія є історичним фактом, який описаний у газетах того часу, оформлена у сценічний варіант і поставлена режисером Майстерня “Мистецький простір” Уляною Мороз.

Треба зазначити що це уже не перша театральна постановка в цьому інтерактивному музеї, адже раніше на День Валентина тут можна було побачити виставу “Про батярську любов” а на кожних вихідних для показують дитячу виставу про Мишку та її Бабусю.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук