Януш Юхницький, або львівський Бельмондо

0
202
Януш Юхницький, або львівський Бельмондо

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, о 14:30 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з Янушем Юхницьким в рамках проекту «Театр в бібліотеці».

Януш Володимирович Юхницький — український театральний актор. Актор Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької у Львові. Народний артист України (2009).

Закінчив Драматичну студію при Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка в Києві. З 1975 року — актор Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької у Львові. У 1991 році удостоєний звання Заслуженого артиста України (1991). З 2009 – Народний артист України.

Серед ролей: Семен («Дай серцю волю, заведе в неволю» Марка Кропивницького), Малахій («Народний Малахій» Миколи Куліша), Король Дункан («Макбет» В. Шекспіра), Маюфес («Ханум» Авксентія Цагарелі), Мак Мерфі («Політ над гніздом зозулі» Дейла Вассермена) та інші.

На зустрічі з непересічною особистістю Януша Юхницького можна буде  дізнатися про творчість, життєвий шлях, доторкнутись до захоплюючого світу театру, задати питання та насолодитись чудовою атмосферою.

Людмила ЧИЖОВИЧ

Напишіть відгук