«Я-diletant», або перша виставка початківця

0
1010
«Я-diletant», або перша виставка початківця

Вчора, 26 грудня 2015 року в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вул. І.Федорова, 8) відкрилася виставка художниці Ольги Бартиш під назвою «Я-diletant», на якій представлено 33 роботи мисткині.

Ця виставка є першою в творчій кар’єрі Ольги Барташ – людини, котра залишила кар’єру успішного журналіста, вийшла зі своєї зони комфорту і одного дня вирішила стати художницею.

Художниця Ольга Бартиш
Художниця Ольга Бартиш

“Почала з пастелі,  почала просто малювати. А до того підмальовувала час від часу, трошки щось собі. Але я мала внутрішню впевненість, що зможу малювати. Ходила по галереях, дивилась на інші роботи і розуміла, що я можу робити десь подібне і почала малювати. Моє хобі стало моєю роботою.” – розповіла Ольга.

Відкриття виставки художниці Ольги Бартиш «Я-diletant»
Відкриття виставки художниці Ольги Бартиш «Я-diletant»

Мисткиня зважилася на серйозні зміни в житті в уже усвідомленому віці і, завдяки підтримці чоловіка та родини, залишила все і стала художницею. Минуло близько року і зараз це заняття уже стало для Ольги Бартиш основним у її житті.

“Я розумію, що є художники професіонали, які роблять все у сто разів краще, а я початківець, який тільки починає свою дорогу. Але це моя мрія, яка стала реальністю. Це як в свідомому віці не боятися все змінити. В один момент довіритися собі, Богові і не боятися йти вперед своєю дорогою”, – сказала художниця на завершення нашої розмови.

Виставка Ольги Бартиш «Я-diletant» експонуватиметься в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вул. І.Федорова, 8) до 14 січня 2016 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.