Вже 13 квітня гурт “WSZYSTKO” з єдиним концертом «Про Любов» (відео)

0
242
Гурт "WSZYSTKO"

Вже незабаром, 13 квітня 2018 року, в залі Львівської обласної філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудеться єдиний концерт гурту “WSZYSTKO”  під назвою «Про Любов».

Яскравий і драйвовий гурт Wszystko, чи не єдиний у Львові кавер-бенд, який займається пропагандою саме української музики. Окрім насолоди від голосу і таланту учасників гурту, ви відчуєте себе ніби на концерті улюбленої зірки, завдяки широкому репертуару, в якому можна почути пісні від Білоножка, Миколайчука і Зіброва до Бумбоксу, Другої ріки та Океану Ельзи. Також хлопці є резидентами декількох клубів, і є одним з найбільш виступаючих колективів Львова.

Ці хлопці посіли 5 місце серед 39 гуртів, що виступали на вуличних сценах Львова у рамках міжнародного джазового фестивалю «Alfa Jazz Street Music», увірвалися в ефіри радіостанцій. Їх можна зустріти на вулицях міста Лева, де вони так драйвово заряджають своїм співом перехожих, на Форумі Видавців, на різноманітних концертах в різних містах України.

Постер концерту гурту "WSZYSTKO"
Постер концерту гурту “WSZYSTKO”

WSZYSTKO створять унікальне музичне свято, здивують вас авторським аранжуванням давно улюблених пісень в талановитому виконані, подарують незабутні враження! Неможливість втриматися від шалених танців, коли на сцену виходять справжні віртуози своєї справи з нестандартним підходом до найнесподіваніших хітів – те, на що скаржаться усі, хто потрапляє на концерти WSZYSTKO!

WSZYSTKO – це більше ніж кавер-бенд до складу якого входять:

  • Зіновій Карач – вокал, гітара, пшедскадзайкі
  • Максим Богут – фортепіано
  • Дмитро Слєпухін – електрогітара
  • Орест Смішко – бас-гітара
  • Анатолій Гора – барабани

Своєрідний підхід до відомих та невідомих українських пісень, український шансон на реальних подіях!

Наталка РАДИКОВА

Напишіть відгук