В Палаці Потоцьких покажуть «Живопис Соломії Ковтун»

0
655
В Палаці Потоцьких покажуть «Живопис Соломії Ковтун»

6 листопада 2016 року, о 14.00  у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії: м. Червоноград, вул. Пушкіна, 10) Соломія Ковтун презентує свої картини. Вісімнадцять полотен становлять експозицію під назвою «Живопис Соломії Ковтун». У них авторка драматизує міські пейзажі зіставленням контрастних форм і максимальною промовистістю кольорів, що надає роботам неочікуваного виміру.

Соломія Ковтун
Соломія Ковтун

Живопис Соломії Ковтун настроєвий, живий, широкий, без дріб’язковості і компромісів. Він несе в собі якусь таїну, загадковість.

У буденному житті – вона лікар-офтальмолог, проте іншому покликанню, малюванню, вона присвячує свій вільний час. Її яскраві картини додають натхнення до життя, надихають на творчість, на роздуми. Художниця є активною учасницею мистецького життя Львова й Києва, міжнародних пленерів Литви й Польщі.

Афіша виставки «Живопис Соломії Ковтун»
Афіша виставки «Живопис Соломії Ковтун»

Ознайомитися з творчістю молодої, але вже знаної художниці, оглянути її незвичні картини, наповнені глибоким філософським змістом, можна в Червонограді. І це не випадково, адже Червоноград – місто її дитинства: тут навчалась у школі, працювала у центральній міській лікарні.

Маріанна ЧОРНОБРИВА та  Олена МАЛЮГА,
наукові співробітники ЛМІР                                                  

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.