У Львові відкриють мотосезон 2018

0
632
У Львові відкриють мотосезон 2018

Цієї неділі, 29 квітня, у Львові відбудеться відкриття мотосезону 2018 за участі байкерів та поціновувачів моторуху, повідомляє Твоє місто.

Компанія Арія Моторс – офіційний дилер Honda та Автошкола водійської майстерності REGA спільно з Мотоклубами Huligan MFC, Biker Club LX та Lions MC Ukraine відкривають Мотосезон 2018 у Львові. Цього року, традиційно, відбудуться змагання з Джимхани, які стають початком нового Мотосезону.

Що таке Джимхана?

Мотоджимхана – це мистецтво віртуозного маневрування на мотоциклі серед штучних перепон. Воно доступне будь-якому мотоциклісту, адже тут цінується техніка та майстерність керування, а не потужність чи клас мотоциклу.

Цього року всіх присутніх чекає унікальна подія: участь у Джимхані будуть брати діти віком 4-10 років.

У Львові відкриють мотосезон 2018

Хто вони?

ГО Мотоклуб Зазір’я, заснований ще у 2008 році. Тренери Андріан Шемечко та Зеновій Садовський проводять тренування з мотокросу дітям 3-12 років. Учні мотоклубу їздять на чемпіонати і кубки України та змагання інших рангів.

Програма святкування:

11:00 – Збір на Арені Львів.

12:00 – Старт мотоколони. Маршрут: Арена Львів; центр міста – Оперний театр; вул. Городоцька, 306 – Арія Моторс.

13:00 – Гучне святкування на території Арії Моторс – змагання з Мотоджимхани, апетитна байкерська кухня та дуже драйвова атмосфера (вул. Городоцька, 306. Арія Моторс).

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.