У Львові відкрили другу загальноміську виставку міні-акваріумів «Барви гуппі 2016» (відео)

0
585
У Львові відкрили другу загальноміську виставку міні-акваріумів «Барви гуппі 2016»

Вчора, 5 травня 2016 року, в приміщенні міського дитячого еколого-натуралістичного центру (вул. Кубанська, 12) без зайвого пафосу і довгих промов відкрили другу загальноміську виставку міні-акваріумів «Барви гуппі 2016». Приватні акваріумісти Львова, гості з Харкова, Києва та Чернівців представили своїх мовчазних друзів.

“Ми сьогодні відкрили вже другу профільну виставку акваріумів, яка називається «Барви гуппі 2016». Цікава вона тим, що це тематична виставка, яка стосується певного виду риб. В даному випадку гуппі.

Всі ми звикли до того, що гуппі вважається найпростішою рибою з якої всі акваріумісти починають займатися цією справою цікавою. Але в даному випадку ми представляємо на виставці більше 20 порід цих риб, які вважаться вже дуже серйозним надбання селекціонерів і початківці їх утримувати не можуть. Це вже вищий пілотаж.  На виставці, ще раз підкреслюю, можна побачити більше 20 порід цих риб, ознайомитися з дизайном акваріумів, оскільки кожен акваріум є авторським і у кожному акваріумі різні матеріали, ґрунт та рослини,” – сказав директор Львівського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович на відкритті виставки.

Виставку підтримує виробник товарів для обслуговування акваріумів – фірма «Аква-Ель» (Республіка Польща).

“Виставка була реалізована для того, щоб популяризувати цю складну, але для багатьох просту породу риб. На цій виставці ми постаралися зібрати якнайбільше порід гуппі. На цьому етапі вже з чотирьох міст України. Якщо на минулій виставці було представлено два міста, то цього разу це уже Київ, Харків, Чернівці і Львів. Також ми хочемо популяризувати цю складну і дуже доступну породу,” – зазначив координатор виставки «Барви гуппі 2016» Віталій Мазуренко.

Виставка відкрита для огляду з 13 до 18 години щодня, до 9 травня включно. Вхід вільний.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук