У Львові відбулось відкриття виставки графіки Ігоря Подольчака (відео)

0
744
У Львові відбулось відкриття виставки графіки Ігоря Подольчака

В п’ятницю, 5 серпня 2016 року, о 18.00 в Мистецькій галереї Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) відбулося відкриття виставки графіки Ігоря Подольчака.

На жаль, сам митець не зміг бути присутнім на відкритті виставки – його потягли в світи нові креативні та несподівані проекти. Але зібралися друзі та поціновувачі творчості майстра на чолі з найвірнішою шанувальницею – дружиною Тамарою.

«Відкриття цієї виставки – це знакова подія для Львова. Ігор Подольчак  – це така львівська легенда, про яку, на жаль, чим далі, тим менше знають молодші. І страшенно шкода, оскільки це одна з ключових постатей Львова кінця 80-х – початку 2000-х рр. Моє покоління, всі як один, згадують його виставки міжнародної графіки, які були просто надзвичайно резонансною подією. Заснований ним фонд «Мазоха», разом з Ігорем Дюричем  – це теж було явище. Тоді коли столиця ще тільки приглядалась до актуального мистецтва в нас, у Львові, Подольчак з Дюричем все це вже реалізовували.

Мистецтвознавець Наталка Космолінська
Мистецтвознавець Наталка Космолінська

Мені надзвичайно приємно, що Аня Сидоренко змогла його вхопити і зробити цю виставку, щоб нагадати нам про цю надзвичайну особистість, яка все ще присутня у Львові час до часу», сказала мистецтвознавець Наталка Космолінська відкриваючи виставку.

Серед робіт, представлених на виставці, немає новинок, адже митець зараз повністю пішов у кіно та нові режисерські проекти і невідомо чи повернеться знову до графіки.

«Я дуже рада, що він досі працює . Зараз готується знімати кіно, графіку, на жаль, вже не робить, але робить фотографії, живопис. Маю надію, що наступна виставка буде в цих жанрах», – зазначила дружина Ігоря Подольчака, Тамара.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.