У Львові стартує унікальний проект «Україна_голоси»

149

1-3 вересня у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) на другому поверсі в кінозалі покажуть альманахи “Україна_Голоси”, незалежний погляд на реалії життя в Україні.

 Збірки, знятих у 2013-2017 роках коротких документальних фільмів, є результатами щорічної роботи лабораторії документального кіно для молодих митців Інді Лаб, яка відбулась за кураторства Дмитра Тяжлова та Елли Штики. Документальні фільми альманаху «УКРАЇНА_ГОЛОСИ» показують життя громадян України у Києві та інших містах у спосіб, що дозволяє дослідити та віддати належне різним складовим динамічного громадянського суспільства в Україні.

1 вересня о 20:00 — Україна_Голоси

Кадр з документального фільму альманаху "Україна_Голоси"
Кадр з документального фільму альманаху “Україна_Голоси”

Познайомтеся з життям православного священика, який бореться за збереження парку національного значення («Не просто Микола»). Як працює Європейський суд з прав людини та як громадяни України відстоюють у ньому свої права — у фільмі «Пенальті правосуддя». Відчуйте життя міського кочівника – чоловіка, який не має громадянства у фільмі «Без паспорту», та станьте свідком роботи архієпископа, колишнього атеїста, який присвятив себе служінню громади, яку не визнає традиційна церква («Екзарх»). У фільмі «Право на протест. Початок» показані події, які відбулись після того, як Мустафа Найєм закликав людей вийти на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 р.

2 вересня о 20:00 — Україна_Голоси 2.0

Кадр з документального фільму альманаху "Україна_Голоси"
Кадр з документального фільму альманаху “Україна_Голоси”

Спроби протидіяти незаконній забудові у «Все іде за планом», виборчий процес в українському селі після революції 2014 року у фільмі «Довірена особа». «Вова, герой революції» досліджує мотиви учасника проросійських мітингів у Донбасі, а погляди міліціонерів на Майдані розкриваються у фільмі «Уніформа». Козак Михайло Гаврилюк – центральний персонаж фільму «Джура». «Повернення» розповідає трагедію кримськотатарського народу, а «Війна та тіло» показує, як відображається початок війни на житті в Харкові, а у фільмі «Схід/Діти» війна приходить до найменш захищений осіб. «Пісня бійця» – про те, як створюється мистецтво на війні. «Художник Шибалинської землі» – фільм про сучасного художника Василя Павука.

3 вересня о 20:00 — Україна_Голоси 3.0

Кадр з документального фільму альманаху "Україна_Голоси"
Кадр з документального фільму альманаху “Україна_Голоси”

Як розпочати фермерство в Чорнобильській зоні, коли ти повернувся з полону, і не можеш більше працювати в рідному Луганську, покаже фільм «Син Донбасу». Відчайдушні студенти за свій кошт будують гоночну машину для участі в міжнародних змаганнях у фільмі «Від колеса». Експериментальний художній проект по роботі з громадою одного київського подвір’я — це «До столу!». «Експедиція» – фільм-розкоп і подорож в археологію сьогодення, а «Хто таКая?» — портрет поетки і бунтарки. У фільмі «Між пеклом та раєм» відбувається відстоювання екологічних прав жителів шахтарського міста, а «Наука переможе» відповідає на питання, чи(м) живе українська наука.

Йош

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.