Топ-3 найкращих аеровідеозйомок міста Львова (відео)

3059
Топ-3 найкращих аеровідеозйомок міста Львова

Львів зображували на панорамах, на картинах, на поштівках, чи фотографіях, проте тільки нещодавно Львів почали знімати з “з висоти пташиного польоту”. Переглядаючи ці відео, отримуєш масу цікавих та неординарних вражень. Вашій увазі представлено топ-3 найкращих, на мою думку, аеровідеозйомок міста Львова.

3. Я б назвала це відео “делікатним”. Автор даної відеозйомки дуже обережно маніпулює, очевидно, що коптером, показуючи, красу міста Львова по-своєму. Зйомки розпочинаються з Оперного театру ім. Соломії Крушельницької, на фоні якого можна побачити далекі простори менш популярної частини міста. У всій своїй красі у відео представлено Площу Ринок, і якщо придивитися, то можна розгледіти усі найважливіші пам’ятки, які розташовані саме у цій частині міста. Видно, що автор приклав значних зусиль, коли знімав Церкву св. Юра та церкву Пресвятої Євхаристії, оскільки ця частина відео вийшла, на мою думку, на відмінно. Після вражаючої краси двох храмів ми потрапляємо у ту частину центра Львова, де знаходиться місце, біля якого кожен знаходить для себе хвилинку спокою – скульптура Матері Божої.

Останнє на чому автор акцентує значну увагу – церква св.. Ольги та Єлизавети. Після чого, знову повертає нас до огляду панорами Львова з високого ракурсу.

2. Автор відеозйомки вдало розпочав огляд з аеропорту та головного залізничного вокзалу, наче заманюючи туристів відвідати місто Львів. Через декілька секунд, ми опиняємось в центрі міста, де ми можемо побачити пам’ятник Адамові Міцкевичу та скульптурну фігуру Матінки Божої. Рухаючись вздовж Проспекту Свободи ми потрапляємо на площу перед Оперним театром ім. Соломії Крушельницької. Як відомо, одне з найпопулярніших місць для львів’ян, незважаючи на пори року. Дальше, за своїм задумом, автор переміщує нас на Площу Ринок, де робить огляд міста “з висоти пташиного польоту”. Після чого, коротко зупиняється на Глинянській вежі – символі колишньої могутності Львова, на вежі Корнякті – збудованій на кошти купця, та церкві Пресвятої Євхаристії, прикрашеною величним закликом: Soli Deo honor et Gloria (з лат. Єдиному Богові честь та хвала).

Після короткого огляду вище перелічених пам’яток автор відеозйомки акцентує увагу на красі неоготичного Костелу Ольги та Єлизавети, знімаючи його з різних ракурсів. Згодом, наше око милує церква св. Юра, яка вражає своєю бароковою вишуканістю. На завершення відео, ми потрапляємо до просторого Сихова, рухаємось дальше до Високого замку – ще одного символа Львова, та новинки 2012 року – габаритного Стадіону.

1. Найбільш захоплююче відео стоїть на першій позиції. Автор підсилює образи та ефекти вдало пов’язуючи кадри з вулиць, фокусуючись на них крупним планом, та кадри “з висоти пташиного польоту”, які передають всю колоритність цього чудового міста. У цьому відео з різних ракурсів показано адміністративну будівлю міста Львова – Ратушу, велич українського пророка Тараса Шевченка, неординарний комплекс монастиря та костелу бернардинів. Автор відзняв такі характерні риси Львова як бруківка та трамвай, підсилюючи ефект то повільними, то різко-швидкими кадрами.

Вдало знята Каплиця Боїмів з страждаючим Хрестом на куполі та Оперний театр ім. Соломії Крушельницької – один з найкрасивіших в Україні. На кінець автор залишив Високий замок, на якому майорить український прапор.

Наталія ДАНИЛІВ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.