Спитати в янгола, або презентація книги Марії Людкевич

0
53

В четвер, 3 травня 2018 року, о 17.00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться презентація книги Марії Людкевич «Спитати в янгола».

Марія Людкевич –українська поетеса. Народилася 7 січня 1984 року в селі Нижня Липиця Рогатинського району Івано-Франківської області. Закінчила Коломийське педучилище та Львівський державний університет імені Івана Франка.

Працювала вчителькою молодших класів, журналістом газети «Молода Галичина». Нині — редактор львівської газети «Галицьке юнацтво». З 1987 року — керівник літературної студії «Джерельце» при Львівській обласній бібліотеці для дітей. Є Авторкою понад 30 книг, з них— 14 книг для дорослих, інші — для дітей.

Марія Людкевич
Марія Людкевич

Збірка «Спитати в янгола» пронизана тонким відчуттям поетичного слова, справжнім творчим обдаруванням. Слово поетеси ‑ точне і грановане, як самоцвітна перлина, а задум кожного вірша народжений нашою дійсністю і любов’ю до України.

Минуле і вічність, пристрасть і любов ‑ такі основні мотиви поетичної збірки «Спитати в янгола». Досконало володіючи технікою віршування, її авторка подає своєрідний зріз часу, в якому живе, і творить хвилюючий образ сьогоднішньої України, а також нашого сучасника, який, власне, і будує цю Україну, хай і не в легких умовах.

Отож, запрошуємо Вас на творчу зустріч з поетесою, на якій ви зможете детальніше ознайомитись з її творчістю, задати запитання, зробити фото на пам’ять та придбати книги.

Людмила ЧИЖОВИЧ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.