Про те, як визбирувати крихти часу

0
99
Про те, як визбирувати крихти часу

Для старшокласників і працівників 23 березня 2017 року у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва влаштували цікаву зустріч із двома відомими науковцями та письменниками — Андрієм Содоморою і Богданом Дячишином. Організувала та модерувала захід заступник директора бібліотеки Людмила Пуляєва.

В рамках зустрічі Богдан Дячишин презентував свою нову книгу — „Крихти живого часу Андрія Содомори“. Гості заходу ділилися своїми думками щодо вічних проблем та вічних цінностей.

Присутні отримали чимало цінних порад від науковців. Передовсім те, що дітей і дорослих перш за все необхідно навчити любити і думати. Адже знань, як, зрештою, і любові, забагато не буває.

Цікавими та глибокими були роздуми про час. Автор книжки наголосив, що недаремно назвав свою працю „Крихти живого часу Андрія Содомори“, бо він черпає натхнення з усього, що його оточує, все сприймає через призму поетичного бачення, визбируючи життя по крихтах.

— Назва мені сподобалася, бо крихти — це і є той час у якому живемо. Крихти живого часу творять людину. Час — це ми, — наголосив Андрій Содомора. — Античні мудреці казали: жити — це мислити, все інше — існування… Наше життя складається із моментів. Тому важливо розвивати внутрішнє бачення, уяву, щоб дивитися і дивуватися. Ми маємо Божу іскру всередині себе. Жодна індустрія розваг нам цього не дасть.

Наталія ПАВЛИШИН

Напишіть відгук