Наївні українські митці влаштували «Арт Барбекю» на терасі Палацу Мистецтв

0
719

Цими вихідними, 18 та 19 липня 2015 року, на терасі Палацу мистецтв відбувається безкоштовний Вікенд нового українського наївного мистецтва. На терасі Львівського Палацу мистецтв та Люфта (вул. Коперника, 17) тривають креативні вікенди «Арт Барбекю». Тут поєднують творчість та мистецтво кухні. У ці вихідні, 18-19 липня, тераса Палацу мистецтв та Люфта перетворилася на динамічну виставку нового українського наївного живопису та хендмейду.

На терасі Палацу з 11:00 год. можна  безкоштовно оглянути спеціальну виставку картин Тараса Кеба, Мар’яна Пирожка, Дарії Альошкіної та інших художників зі Львова, Петра Буяка з Франківська, експозицію від галереї-батярні ПРАВДА,Б.

До події долучилися цікаві та своєрідні львівські живописці, скульптори та хендмейдери, тому кожен має змогу безпосередньо поспілкуватися з авторами, перейнятися атмосферою та творчим натхненням і, між іншим, придбати їхні вироби.

«Арт Барбекю» — літо мистецтва та смаку у Львові. Організатори зазначають, що протягом арт-вікендів на терасі Палацу мистецтв для кожного знайдеться своя «смачна» культурна програма, а додатковою насолодою для відвідувачів події стануть страви з барбекю, кава та солодощі.

Довідка

Наївне мистецтво – одна з форм примітивізму; художня стилістика, для якої характерна спрощеність, локальні, чисті кольори, відсутність повітряної перспективи та інших ознак академізму; тенденція в мистецтві, яка виникла наприкінці 19-го — початку 20-го століття, основною ознакою якої є свідоме, навмисне спрощення художніх засобів, звертання до різноманітних форм народної селянської та дитячої творчості, архаїчного та середньовічного мистецтва.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.