На Губернаторських валах у Львові пройшов «Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України»

2
333
На Губернаторських валах у Львові пройшов «Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України»

Упродовж трьох днів, з 13 по 15 травня 2016 року, на Губернаторських валах Львова (сквер, що поблизу Львівської ОДА), усі охочі могли завітати на  «Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України», присвячений 125-річчю від дня народження Євгена Коновальця.

Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України, 2016 рік
Фестиваль військових традицій і звитяг Руси-України, 2016 рік

Організатори дійства – члени Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять”. Вони й переодяглися у військових XX століття та  відтворили побут січових стрільців, червоноармійців, дивізійників формування «Галичина», вояків УПА.

«Метою фестивалю, перш за все, є вшанування пам’яті Героя України Євгена Коновальця, 125 років від дня народження якого виповнюється цього року. Оскільки Коновалець був учасником Першої світової війни, воював у складі українського формування легіон Українських Січових Стрільців, пізніше був ініціатором і командиром київських Січових Стрільців. Його весь життєвий шлях до моменту загибелі проходив через військо.

Частина цих експонатів як з технічних заходів,  так із спорядження і зброї  – це оригінальні речі періоду Першої та Другої світових воєн» – розповів керівник товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач.

Під відкритим небом можна було побачити справжні танки, гармати та рушниці. Подивитися як виглядав побут солдат, котрі брали участь у Першій та Другій світових війнах на території України, а також почути надзвичайно цікаві розповіді з історії війська.

Ористарх БАНДРУК

2 КОМЕНТАРІ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.