Міні шоу-рум від Kseniya Lyskevych – Lyskevych clothing та авторські ловці снів Things from Ksju

0
320

5 та 6 червня 2015 року в арт-центрі Urban Exploration, що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 124 (приміщення колишньої Фабрики Повидла), відвідувачі могли відвідати міні шоу-рум від Kseniya Lyskevych – Lyskevych clothing та авторські ловці снів Things from Ksju.

Kseniya Lyskevych захоплюється хенд мейдом вже давно і привезла на фестиваль тільки невелику частину своєї колекції ловців снів і  своєї ексклюзивної колекції жіночого одягу Lyskevych clothing.

“Сьогодні я презентую два бренди: один бренд – лескевич кловзін Lyskevych clothing – це жіночий одяг, а інший бренд – це Things from Ksju – сьогодні з нього тут представлені тільки ловці снів.
Мої роботи нічого не символізують – вони мають досить утилітарне призначення – оберігати сни своїх власників, можливо прикрашати їхні оселі, а якогось конкретного символу вони не мають.
Я дуже давно придивлялась до ловців снів, коли вони проскакували в кліпах і фільмах, мені дуже подобався саме цей орнамент переплетення і коли знайшла в інтернеті  як їх робити – тоді просто відчула що мені треба зробити свого ловця. Після того як зробила одного, мене потягло робити ще, і ще, і ще і так, власне, я почала ними займатися. Є певні внутрішні переживання, які ми не можемо пояснити, а можемо тільки виразити діями.Напевно тут біло саме так” – розповідає Kseniya.

Окрім цього Kseniya Lyskevych за освітою технолог-конструктор одягу і мистецтвознавець,  тому другу частину шоу-руму займає колекція жіночого одягу Lyskevych clothing.

Одяг з колекції Lyskevych clothing
Одяг з колекції Lyskevych clothing

“Колекція жіночого одягу викоанна в кольорі total black. Чорний колір універсальний, він має дуже багато символів і не завжди поганих, це колір унісекс, це колір який може захистити, це колір, який привертає увагу – хто б що не казав. Ну і чорний – він зручний в тому плані, що його легко скомбінувати з усіма іншими кольорами, а я намагаюсь робити одяг таким чином, щоб він був унікальний, але універсальний. Щоб можна було з однією і тією ж річчю створити кілька різних образів” – продовжує мисткиня.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.