Маленька ідилія, яку так хочеться відчути

0
468

Чи хочеться вам побачити звичні речі,які вас оточують, у іншому, цікавому, романтично-ліричному стилі? Чи хочете ви, посеред буденності, відчути подих прекрасного? Моя вам порада, завітайте у галерею «Меланка-арт», що знаходиться на вулиці Лесі Українки, у центральній частині міста Лева. Адже саме там наразі проходить виставка мистецьких творів «Маленька ідилія» талановитої мисткині Наталії Бартків.

Кожна картина передає радість,любов до життя, вдивляючись у які, все ніби змінюється навкруги. Вони показують, що життя, і природа красиві у своїй основі. У характері картин видно філософію душі художниці, бачення особливостей життя, яке складається з дрібниць, але саме життя – не є дрібницею! Всім художнім творам, представленим на виставці властива яскрава гамма кольорів, яка так і притягує погляд.

На жаль, фотографії  не можуть повністю передати ті відчуття, що оволодівають душею під час споглядання цих картин. Ця спокійна, домашня атмосфера, що панує у приміщенні галереї допомагає  на деякий час забути про буденні турботи та відпочити від чарівного, але такого гамірного міста.

Юлія БОРУХ

Напишіть відгук