Львів’ян запрошують на безкоштовну екскурсію «Шталаг № 328: доля радянських військовополонених в окупованому Львові»

871
Львів'ян запрошують на безкоштовну екскурсію «Шталаг № 328: доля радянських військовополонених в окупованому Львові»

В четвер, 27 вересня 2018 року,  о 15:00 розпочнеться авторська екскурсія Андрія Усача, наукового співробітника Меморіального музею «Територія терору», аспіранта Українського католицького університету, по фортифікаційному комплексу Цитадель: «Шталаг № 328: доля радянських військовополонених в окупованому Львові».

Місце зустрічі: біля входу на Цитадель з вулиці Грабовського. Тривалість: 1 година, вхід вільний.

Під час екскурсії буде здійснено спробу поглянути на відому багатьом львів’янам локацію як на своєрідну «зону страждань» часів Другої світової війни. Як фортифікаційний комплекс перетворився на табір для військовополонених? Якою була його інфраструктура та як вона змінювалась впродовж нацистської окупації. Як події, що тут відбувалися були пов’язані з історією Голокосту у Львові? Про що мовчать меморіальні знаки на території Цитаделі?

Екскурсія відбудеться у межах проекту «Lwów, לעמבערג‎, Львів, Lemberg’43: Місто, яке (не)пережило» − серії меморіальних заходів до 75-ої річниці ліквідації Львівського ґетто та Янівського концтабору у Львові.

Координатор проекту – Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» у співпраці з Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

Партнери: Управління Культури Департаменту розвитку Львівської міської ради, Всеукраїнський єврейський благодійний Фонд «Хесед-Арьє», Благодійний фонд Брей Бріт «Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівський органний зал, Львівське товариство єврейської культури ім. Шолом-Алейхема, Єврейська спадщина Рогатина.

Інформаційна підтримка: Твоє Місто, інформаційне видання «Фотографії Старого Львова», Культурні Події Львова, газета «Хадашот», HISTORIANS.IN.UA, міжнародний інтелектуальний часопис Ukraina Moderna, Часопис КРИТИКА – Journal KRYTYKA, Zaxid.Net, Афіша Львова.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Богдани Тараніної, наукового співробітника Музею «Територія Терору» тел.: 095-938-21-74, e-mail: taraninabogdanna@gmail.com

Богдана ТАРАНІНА
науковий співробітник Музею «Територія Терору»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.