Класика родини Матвієнко – у нових аранжуваннях уже в квітні у Львові!

0
63
Тоня Матвієнко

Незабаром, 13 квітня 2018 року, в концертній залі культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка, о19.00 відбудеться Тоні Матвієнко з симфонічним оркестром Bravisimo.

“Наші твори не повинні бути забутими”, – каже співачка Тоня Матвієнко і вирушає у всеукраїнський тур із симфонічним оркестром. Музичні твори династії Матвієнко – у програмі нового туру. Українські класичні твори – це той багаж, з яким Тоня починала свою музичну кар’єру, і це те, що співачка продовжує вдосконалювати.  Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане “родзинкою” нового туру.

Постер концерту Тоні Матвієнко з симфонічним оркестром Bravisimo
Постер концерту Тоні Матвієнко з симфонічним оркестром Bravisimo

Нагадаємо, Тоня Матвієнко була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”.  З того часу в її репертуарі – українська класика обов’язкова.

“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантами нашої країни. Тому коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасаною є українська пісня. Розпочинатиму свої концерти з пісні “Не метелиця”, яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу “Голос країни” я виконувала саме цю композицію і тоді до мене не повернулись судді.  Пройшло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу”, – анонсує співачка.

Всі охочі потрапити на концерт можуть придбати квитки в касах культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка, або через інтернет.

Наталка РАДИКОВА

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.