“Картини з ароматом кави Олени Яценко” чекають саме на вас

0
236

В неділю, 28 січня 2018 року, у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії: м. Червоноград, вул. Пушкіна, 10) відбудеться відкриття виставки «Картини з ароматом кави Олени Яценко».

Олена Яценко. Дівчина
Олена Яценко. Дівчина

Жителька міста Великих Мостів Олена Яценко за спеціальністю фінансист, закінчила Львівську державну фінансову академію, а за покликанням душі – талановита мисткиня. Творчість у різноманітних проявах завжди була присутня в житті жінки. Олена Яценко поєднала любов до мистецтва і кави в одне ціле. Як результат – красиві і незвичні кавові картини, від яких віє якимось загадково-заспокійливим теплом, затишком, любов’ю. Вони можуть бути гідною окрасою будь-якого інтер’єру, створюючи в ньому неповторну атмосферу.

Олена Яценко. Кавування
Олена Яценко. Кавування

На виставці «Картини з ароматом кави Олени Яценко» у Червоноградському музеї історії релігії представлено сім романтичних полотен різного формату. Найбільша картина – 132 на 132 сантиметри. Роботи вирізняються вишуканістю, художньою досконалістю, виразністю. На творах Олени Яценко затримують погляд навіть ті люди, які далекі від мистецтва, тому що у  картини авторка вкладає душу, позитивні думки, які несуть свою неповторну цілющу енергетику.

Олена Яценко. Кружляюча пара
Олена Яценко. Кружляюча пара

У цьому можна пересвідчитись, відвідавши виставку «Картини з ароматом кави Олени Яценко», яка почне діяти у Палаці Потоцьких із 28 січня 2018 року.

Олена Яценко. Час на каву
Олена Яценко. Час на каву

Експозицію виставки «Картини з ароматом кави Олени Яценко» можна буде оглянути у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії: м. Червоноград, вул. Пушкіна, 10) до кінця лютого.

Галина СТАРЕЙКО та Олена МАЛЮГА
наукові співробітники ЛМІР

Напишіть відгук