“Гнучка ілюзія” або візуалізація примарності світу (відео)

0
245

5 та 6 червня 2015 року в арт-центрі Urban Exploration, що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 124 (приміщення колишньої Фабрики Повидла), відвідувачі могли побачити флюоресцентну інсталяцію “Гнучка ілюзія” від Inga Frekensnork.

“Матеріальний світ – він надзвичайно привабливий, в ньому багато насолод, в ньому багато спокус, але насправді це все ілюзія. Це -майя. Тому мої роботи в стилі Visionary поєднані з інсталяціями зі стрейчевих тканин, які представляють собою павутиння матеріального світу.  Я хочу щоб ми усвідомили що насправді вічні цінності, внутрішнє світло людини – вони є найважливішими і ми не мусимо потрапляти в ці тенета, в це ілюзорне павутиння і мусимо дивитися всередину” – розповідає мисткиня про свою інсталяцію.

Довідково: Усе літо арт-центр діятиме на Фабриці повидла – найстарішому індустріальному об’єкті Львова. Таким чином організатори прагнуть привернути увагу української спільноти до можливості актуалізувати занедбані простори, і проведення фестивалю впродовж літа – це своєрідна маніфестація: творити неймовірні речі можна лише власними зусиллями.

Організатори мають на меті зібрати усі творчі групи України в одній локації для спільнотворення та активного діалогу з громадою, адже вірять – лише масштабні комунікація, дискусія та співпраця сприяють народженню ідей та консенсусу, що так потрібний сучасному суспільству.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук