Гала-концерт та нагородження фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» відбувся у Львові (відео)

0
589
Гала-концерт та нагородження фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» відбувся у Львові

Минулого четверга, 12 травня 2016 року,  в приміщенні концертного залу Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбувся гала-концерт та нагородження переможців щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі». Вже традиційно кожного року Львівська міська громадська організація «Союз Українок» проводить фестиваль–конкурс, присвячений Дню матері з метою пошуку та підтримки юних талантів.

У конкурсі взяло участь близько 310 учнів навчальних закладів міста Львова віком до 18 років. Учасників поділили на три вікові групи: І–а вікова група до 9 років; ІІ–а вікова група до 13 років; ІІІ–а вікова група до 18 років. Конкурс проводився в 4–х номінаціях: І номінація – «Авторська поезія», ІІ номінація – «Авторська проза», ІІІ номінація – «Виконання пісні про маму» та ІV номінація – «Авторський малюнок».

У кожній номінації було своє висококваліфіковане журі. В номінації “Авторська поезія і проза” учасників судили –  лауреат літературної премії імені Лесі Українки, член національної спілки письменників України Марія Людкевич та член національної спілки письменників України Кушнір Ольга.  В номінації “Пісня про маму” переможців визначали солістка Львівської філармонії Оксана Мацегора , автор і ведуча радіопрограм Львівської Обласної Державної Телерадіокомпанії, авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії, голова громадської організації «Етра» Наталя Криничанка, хоровий диригент і педагог Віталій Чмир, завуч Львівської  лінгвістичної гімназії, філолог, член оргкомітету конкурсу ; Василь Підгірський та дипломантка міського конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» 2015, учениця 6-го класу Львівської  лінгвістичної гімназії Анастасія Лень. У журі в номінації “авторський малюнок” увійшли викладачі кафедри Книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства: Олена Жеребецька, Богдан Рожак, Людмила Никоненко.

Цьогоріч перед нагородженням відбувся гала-концерт конкурсу за участю переможців, які отримали дипломи І-го ступеня у різних вікових категоріях і номінаціях “Авторська поезія”, “Авторська проза” і “Виконання пісні про маму”. Малюнки учасників конкурсу в номінації “Авторський малюнок” утворили імпровізовану виставку у залі палацу. Переможцям були вручені дипломи і книжки видавництва Старого Лева, які профінансувало управління культури ЛМР.

 Ксенія БАЗИЛЮК

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.