«Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.» – остання нагода побачити

0
343
«Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.» - остання нагода побачити

Лічені дні залишилися до закриття масштабного виставкового проект «Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.», що відкрився 14 березня 2016 року до 20-річчя Львівського Палацу Мистецтв.

Впродовж виставки, останній день експозиції якої  6 квітня 2016 року, відбувались круглі столи і диспути теоретиків, лекції про художників, кураторські екскурсії, концерти «альтернативної музики» 1960-1980-х рр.

Хто ще не мав нагоди відвідати цю  експозицію – щиро радимо це зробити найближчими днями, адже «Екзистенція → Космос – вектор львівського модернізму. 1960-1980-ті рр.» – це ретроспектива трьох десятиліть  що представляє основні напрямки альтернативного львівського мистецтва 1960-1980-х років в творах Романа Сельського, Леопольда Левицького, Карла Звіринського, Олега Мінька, Любомира Медвідя, Зеновія Флінти, Ігоря Боднара, Євгена Лисика, Теодозії Бриж, Романа Петрука, Олександра Аксініна та інших модерністів.

Мистецтво львівського модернізму – це естетична проекція альтернативної інтелектуальної культури Львова другої половини ХХ ст., яка дозволяє проаналізувати це явище в контексті тогочасних європейських мистецьких процесів. Маловідомий «інший» Львів 1960-1980-х років, в усіх варіаціях його творчого нонконформізму, з його ідеалами довоєнної творчої еліти та потужним потенціалом новаторського мислення потрібно повернути історії українського і європейського мистецтва.

Організатори: кафедра менеджменту мистецтв Львівської Національної Академії Мистецтв та Львівський Палац Мистецтв.

Ористарх БАНДРУК

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.