Близько 500 ляльок зібралось на цьогорічний фестиваль «Ляльковий світ»

0
772
Близько 500 ляльок зібралось на цьогорічний фестиваль «Ляльковий світ»

29 квітня 2015 року, вже вп’яте у залах львівського палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17) розпочався фестиваль авторської та етнічної ляльки «ЕтноЛялька».

50 професійних мисткинь з різних куточків України показують львів’янам та гостям міста свої творіння. Давня українська мотанка, текстильні, солом’яні мотанки, сучасні ляльки у авторських інтерпретаціях – це те, чим цього року здивує відвідувачів “ETHNO’лялька”.

Цього разу, крім традиційної мотанки у різних авторських інтерпретаціях та проектах, організатори запропонували учасникам фестивалю представити свою майстерність у додатковому форматі під назвою «Казковий ліс», отож цікавих до лялькарства відвідувачів виставки зустрічають рукотворні звірі – всякі-різні кумедні кози, коні, котики, птахи, ведмедики, зайці…

Також у програмі фестивалю заплановані майстер-класи. 3 травня – “Зайчик на пальчик” від Олени Тарасенко, 9 травня від Олександри Лозинської-Ярошевич буде майстер-клас з виготовлення валяних сережок (техніка мокрого валяння) і 17 травня буде майстрер-клас з виготовлення ангеликів від Ірини Бердель-Шевчик, на виставці представлені її феї на горішку в човниках у вигляді плетених качок, – розповідає мистецтвознавець, організатор фестивалю «Ляльковий світ» Ірина Сорокіна.

Цікавим також є те , що 80 відсотків ляльок, виставлених на огляд, можна придбати, ціни розпочинаються зі сорока гривень. А якщо чогось забракне – в майстрів завжди можна замовити і вони виготовлять ляльку під ваш смак та ваші побажання.

Родзинка «ЕтноЛяльки-2015» – фото-зона, де кожен охочий може сфотографуватися з козою від Інни Івасюк. Тішитися казковому світу «ЕтноЛяльки» можна буде до 17 травня.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук