Без назви, або сакральні простори Андрія Боярова

0
345

Вчора, 18 травня 2016 року, у виставкому залі Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукова бібліотека України ім. В. Стефаника (вул. Бібліотечна, 2) відкрилася експозиція виставки  Андрія Боярова “Без назви/Сакральні простори”.

Виставка прохидить в рамках мистецького проекту “Сакральний простір”, котрий стартував ще у квітні. Для експозиції використані  4 зал і роботи, представлені тут, є дуже багатогранними і, часом, зовсім несподіваними.

Андрій Бояров
Андрій Бояров

“У новому проекті я займаюся старими й звичними для мене практиками “запозичення і засвоєння” і знову долучаюся до “культури реміксу” – використовую знимки анонімних авторів з приватних архівів чи то публікацій, на загал з тих що і так не підпадають вже під авторське право. Цим разом однак, вперше і винятково, я ре-презентую і безпосередньо цитую також знаних авторів, переважно пов’язаних зі Львовом – Noe Lissa, Сергій Братковський, Janina Mierzecka поміж інших – та інших незнаних і невідомих, пов”язаних з далекими ніби місцями, часами і подіями; усі вони складаються елементарними частками на дуже внутрішній і приватний, через це сакральний досвід і простір, дозволяють розповісти про найбільш присутнє “тепер”, як і про “завжди”, – розповів автор, Андрій Бояров на відкритті експозиції.

Не випадково виставка відбувається в залах колишнього Палацу Баворовських, який містив свого часу виняткову колекцію, пізніше відділу мистецтв наукової бібліотеки ім.Стефаника – місця надзвичайних унесень та відкриттів студентських часів Андрія Боярова. Окрім власної “сакралізованості” через зберігання “матеріально-духовних тіл” воно є теж порталом до інших, умовних, уявних і цілком конкретних просторів. Після повернення сюди для праці над фотоархівами, автор зустрів відкритих, зацікавлених і приязних людей.

Експозиція виставки буде відкрита для  огляду у виставкому залі Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукова бібліотека України ім. В. Стефаника (вул. Бібліотечна, 2) до 19 серпня 2016 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.